Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZMERILUES

Njoftime pune - Mobileri Demneri

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Me ose pa eksperience pune. * Orari punes 08:00 - 16:00. * Dita e Shtune 08:00 - 14:00. * Ofrojme kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Pagesa 40.000 leke + sigurime

Kontakte

Sauk, 100 m mbi shkollen e Policise. Te interesuarit te dergojne sms ne:

Botuar më 28/09/2023

)