Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SPECIALIST MARANGOZ MOBILERI SPACE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e larte |

* Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek blloku magazinave, Tirane. Facebook: Seldi Shehu , Arkitekt.

Botuar më 25/05/2020
Ofrohet pagese e larte

PUNETORE PASTRIM KIMIK / LAVANDERI "ALFA" Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Puna 6 ore ne dite, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Mine Peza”, prane Prokurorise se Tiranes. Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 24/05/2020
Paga e kenaqshme

AGJENTE SHITJESH ESSSE CAFFE, kerkon te punesoje: Agjente Shitjesh (Femer) ne terren, qarku Tirane

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kriteret: * Te zoteroje patente te klasit B. * Te mos kete angazhime shkolle. * Mosha 22 -30 vjeçe. * Te jete pergjegjese per marrjen e porosive nga klientet ekzistues. * Zbatimin e strategjise se kompanise ne pikat e shitjes. * Menaxhimin e nje grupi klientesh ne nje zone te caktuar me qellim arritjen e objektivave. * Raportimin e shitjeve ditore tek Supervizori i shitjes, Adresa: Te interesuarat te dergojne CV ne: infoesssecaffe@gmail.com si dhe kontakt ne numrin e telefonit:

Botuar më 24/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SANITARE KERKOHET Per ne zonen Autostrada Tirane - Durres, km 1.5, T :0682060749

Paga: e kenaqshme |

Preferohet te kete eksperience te meparshme, mosha 30-45 vjece, te interesuarit te telefonojne tek numri i meposhtem:, Tiranë

Botuar më 24/05/2020
e kenaqshme

MARANGOZ KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Marangoz profesionist, Adresa: Rr."Barikadave", nr.216, Tiranë

Botuar më 21/05/2020
e kenaqshme

USTA Mobileri Alvi

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Per Mobileri, te kete eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Misto Mame

Botuar më 21/05/2020
e kenaqshme dhe siguracione

SPECIALIST EUROPA ALUMINIUM SISTEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per montim-prodhim dyer dritare alumini dhe plastike. Te kete eksperience pune te mjaftueshme. Te jete i komunikueshem. Page e kenaqshme, Adresa: Rruga Tre Deshmoret, Tiranë

Botuar më 21/05/2020
e kenaqshme

PREZANTUESE PRODUKTI MOBILERI MONDIAL Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

(Reklamuese mobiljesh), 25-35 vjec, Adresa: Rr. "Jordan Misja"

Botuar më 21/05/2020
dhe kushte pune te kenaqshme

ARKITEKTE MOBILERI QEHAJA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune interieri, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 21/05/2020
e kenaqshme

RROBAQEPESE FABRIK KOLLTUQESH Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 lek-80.000 lek |

Me eksperience pune per divane dhe kolltuqe. Transporti mundesohet nga kompania, me eksperience pune. puna 8 orarsh nga e hena ne te shtune, Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 20/05/2020
50.000 lek-80.000 lek
)