Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NDIHMES ART HOME Kompani e cila merret me xhama dhe punime duralumini Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 23/02/2020
shume e kenaqshme

SHITESE AXL Mobileri per dyqanin qe ndodhet ne Qerek (ne fund te bulevardit Blu) perballe karburant Dakut, dhe 500m perpara Ures Tapizes. Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

STAF KUZHINE PESHKU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+ sigurime |

Per kuzhine peshku, me eksperience pune, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme+ sigurime

MOBILIER Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Usta. Kushte shume te mira pune, Adresa: Kamez

Botuar më 27/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

MONTUES SHTEPIA E OFERTAVE 1 Shit-Blerje me perfitim maksimal! Kërkon të punësojë

Paga: page baze plus bonuse |

Te jete i komunikueshem dhe i pergjegjshem ne pune., te kete eksperience pune 3 vjecare ne montim-cmontim mobiljesh shtepiake dhe zyrash, kandidatet qe plotesojne keto kushte, te dergojne cv ne adresen:, Adresa: Rruga Sami Frasheri, perballe shkolles Petro Nini Luarasi.

Botuar më 26/02/2020
page baze plus bonuse

PUNONJES Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per mobileri. Me dhe pa eksperience pune, Adresa: Pranë stacionit të trenit, rr. "Siri Kodra", blloku magazinave

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES MOBILIER MOBILERI AUTENTIK Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Me pervoje pune. Paga e kenaqshme, mosha 23-35 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
paga e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. "Marie Kraja", Porcelan, 150m perpara rrethrrotullimit te TV Clan

Botuar më 24/02/2020
teper e kenaqshme

ARKITEKTE Ballo shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Puna me kohe te pjesshme ose te plote, Adresa: Rr. “Kavajes”, rrugica Hajdar Hidri

Botuar më 24/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES ART HOME Kompani e cila merret me xhama dhe punime duralumini Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 23/02/2020
shume e kenaqshme

BOJAXHI MOBILERIE MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te bej edhe pozicionin e marangozit, Adresa: Tirane

Botuar më 23/02/2020
e kenaqshme
)