Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Kriteret

Mosha 20 - 30 vjec
E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Mund te na dergoni CV ne email :

Kontakte

Rr. Myslym Shyri
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 19/03/2023

)