Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne fund te Bulevardit Blu, Qereke-Nikel (700m perpara ures se Tapizes), Drejtimi Tirane Nikel

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 20 - 30 vjec
Shitese Mobilerie. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Mund te na dergoni CV ne email :

Kontakte

Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 30/11/2023

)