Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 21/02/2024
e kenaqshme

SHITESE COMODITA HOME TIRANE Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

1-Të ketë mbaruar minimalisht arsimin e mesëm (preferohet arsim i lartë).2-Të jetë i/e komunikueshme dhe të ketë etikë të lartë në sjelljen ndaj klientëve.3-Të ketë njohuri bazike kompjuterike.4-I/e aftë të punojë dhe përshtatet në grup., Adresa: Komuna e Parisit perballe Kristal Center, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
E kenaqshme

PUNETOR NJOFTIME PUNE - ARREDO FAB STUDIO, kerkon: * Marangoz. * Ndihmes Marangoz. * Montues Mobiljesh. * Ndihmes Montues. * Zmerilues Mobilerie

Paga: * OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* Transport i siguruar nga kompania! Te interesuarit mund te kontaktojne ne: 0682033763, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 23/02/2024
* OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PUNETOR Njoftime pune - Mobileri RENA, kerkon te zgjeroje staf me: PRERES DHE RROBAQEPESE TAPICERIE

Paga: * OFROHEN PAGA BAZE TE KENAQSHME OSE PUNE ME NORME. |

* TE INTERESUARIT TE JENE ME EKSPERIENCE PUNE NE KETE FUSHE, Adresa: NIKEL FUSH KRYJE, 14KM NGA TIRANA.

Botuar më 23/02/2024
* OFROHEN PAGA BAZE TE KENAQSHME OSE PUNE ME NORME.

MARANGOZ Njoftime pune - Fabrika e Dyerve FAL DOORS Kërkon të punësojë

Paga: * KOMPANIA JONE OFRON PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* TE INTERESUARIT TE JENE KORREKTE DHE TE AFTE NE PUNE!, Adresa: Rruga: "Vangjel Noti".

Botuar më 23/02/2024
* KOMPANIA JONE OFRON PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne fund te Bulevardit Blu, Qereke-Nikel (700m perpara ures se Tapizes), Drejtimi Tirane Nikel Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Shitese Mobilerie. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mosha 20 - 30 vjec, mund te na dergoni cv ne email :

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mosha 20 - 30 vjec, mund te na dergoni cv ne email :, Adresa: Rr. Myslym Shyri

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme

RROBAQEPESE TAPICERIE Njoftime pune - Mobileri, kerkon: Rroqepeqese Tapicerie per Divane, krevate, etj

Paga: * PAGESA SHUME TE MIRA |

* E INTERESUARAT TE JENE ME EKSPERIENCE PUNE. * OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, Adresa: TEK KODRA E PRIFTIT, PORCELAN (Mobileri Dekanti @divani.dekanti)

Botuar më 22/02/2024
* PAGESA SHUME TE MIRA

TAPICIER Njoftime pune - Mobileri, kerkon: TAPICIER

Paga: * PAGESA SHUME TE MIRA |

* E INTERESUARIT TE JENE ME EKSPERIENCE PUNE. * OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, Adresa: TEK KODRA E PRIFTIT, PORCELAN (Mobileri Dekanti @divani.dekanti)

Botuar më 22/02/2024
* PAGESA SHUME TE MIRA

PUNETORE SHTEPIE PUNË TIRANA

Paga: 350 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Ofroj vend pune per pune shtepie , gatim sistemim rrobash mirmbajtje shtepie paster, puna eshte 6 ore nga ora 1 deri 7 .3 here ne jave. mosha 40-50vjec

Botuar më 22/02/2024
350 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

PARUKIERE PUNË TIRANA

Paga: 50 000 Lek Kontaktoni ne Whatsapp per me shume informcaion |

Te jete e komunikueshme me klientet dhe korrekte ne orar.ambient komod pune.te jete ambicioze ne pune.pagesa e kenaqshme., Tiranë

Botuar më 22/02/2024
50 000 Lek Kontaktoni ne Whatsapp per me shume informcaion
)