Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu)

KERKON TE PUNESOJE: SHITESE MOBILERIE.

Kriteret

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 – 30 vjeç. Dergoni CV-te ne emailin: [email protected] ose mund te telefononi ne numerin

Detyrat dhe Pagesa

Teper e kenaqshme

Kontakte


Botuar më 19/03/2023

)