Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SEKRETARE

Njoftime pune - TIRANA INVEST

Kërkon të punësojë

Kriteret

ORARI PUNES 08:30 - 16:00. E DIELA PUSHIM. TE JETE E SHKATHET DHE KORREKTE NE PUNE

Detyrat dhe Pagesa

OFROHET PAGE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Rr. "Myslym Shyri".

Botuar më 17/03/2023

)