Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MARANGOZ Njoftime pune - Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne VORE Kerkon te punesoje: Marangoz per Prodhimin e Kuzhinave.

Paga: dhe kushte pune shume te mira! |

Mund te na kontaktoni ne numerin e telefonit ose mund te na shkruani ne adresen email...

Botuar më 27/05/2023
dhe kushte pune shume te mira!

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 22/05/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 22/05/2023
teper e kenaqshme

PUNETOR Njoftime pune - Fabrika e lendes pare per mobileri qe ndodhet ne MARIKAJ - VORE Kerkon te punesoje: Punetor (mashkull).

Paga: teper e kenaqshme |

Mosha 20-35. Transporti me mjetet e firmes., Adresa: Rruga Industriale, Vore - Marika...

Botuar më 22/05/2023
teper e kenaqshme

PASTRUESE Njoftime pune - Mobileri ofron vend pune per Pastruese zyre

Paga: 1500 leke dita (6 ore ne dite) |

Kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
1500 leke dita (6 ore ne dite)
Botuar më 30/05/2023
900-1000 Euro

SHOFER FURGONI Njoftime pune - Mobileri ofron vend pune per Shofer Furgoni

Paga: 60.000 leke |

Kushte te mira pune. Puna me kohe te plote, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
60.000 leke

NDIHMES MARANGOZ Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 30/05/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

NDIHMES MARANGOZ Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 30/05/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

AGJENT SHITJESH Lobby Home “Lobby Home” sh.p.k është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit me një siperfaqe prej 13'000 m2 .

Paga: E kenaqshme |

Te kete mbaruar Arsimin e Larte- Te kete eksperience pune ne te njejtin pozicion.- Te kete aftesi te mira komunikimi.- Te kete njohuri te gjuhes angleze (gjuhet e tjera perbejne avantazh)- Te kete leje drejtimi automjeti., 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj per kompanine ne terren.2. prezanton ne menyre profesionale produktet te cilat trajtohen ne portofolin e tij te shitjes.3. identifikon nevojat per produkte te klienteve dhe jep propozime te ndryshme per te maksimizuar shitjet.4. informon departamentet perkatese per tregun e produkteve qe menaxhon.5. ofron sherbim te klientet, si para, po ashtu dhe pas shitjes.6. merr pjese ne trainime te ndryshme qe ofrohen nga kompania.7. raporton mbi mbarevajtjen e punes javore tek departamentet perkatese., Tiranë

Botuar më 30/05/2023
E kenaqshme

ARKETAR Lobby Home “Lobby Home” sh.p.k është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit te ambjenteve të brëndshme dhe të jashtme, me një sipërfaqe prej 13'000 m2 .

Paga: E kenaqshme |

Kandidatja duhet të ketë diplomë universitare ( Fakulteti Ekonomik)Të ketë minimalisht 2 vjet eksperiencë pune në të njëjtin profil pune.Aftesi të shkëlqyer komunikuese dhe aftësi për të punuar në ekipNjohuri në programin financiar “Microsoft Dynamics NAV”., kryerja e arkëtimeve dhe përdorimi i shpejtë dhe korrekt i pajisjeve elektronike.deklarimi ne ditarin ditor dhe ne programin financiar “microsoft dynamics nav”.trajtimi i transaksioneve me saktësi dhe pergjegjësi., Tiranë

Botuar më 30/05/2023
E kenaqshme

SHITES Punë Tirana Shitese mobilerie Page e kenaqshme

Paga: 400 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantetpunetirana.comwhatsapp [email protected] ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 30/05/2023
400 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

NDIHMES MARANGOZ Njoftime pune - Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+perqindje |

Ndihmes Marangoz, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 30/05/2023
e kenaqshme+perqindje

MARANGOZ Njoftime pune - Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+perqindje |

Marangoz, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 30/05/2023
e kenaqshme+perqindje
)