Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ARKITEKTE Mobileri Qehaja ofron vend pune per

Paga: 700 Euro |

Me eksperience pune ne interior. Te njohi shume mire paketen office dhe programet baze te arkitektures:, Tiranë

Botuar më 08/03/2021
700 Euro

PUNONJESE Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Punonjese (femer) per manaxhimin e porosive te klienteve me programe profesionale.E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise.Aplikantja duhet te jete dipllomuar dhe nuk duhet te kete asnje kontakt me shkollen.Mund te dergoni cv tuaj ne email: [email protected]

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

NDIHMES Mobileri Demneri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Elektriçist per mirembajtje. Preferohet me eksperience pune, me eksperience pune te pakten 1 vit, ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk, 100m mbi shkollen e Policise

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

PUNETOR MOBILERIE Mobileri Demneri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te pakten 1 vit, ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk, 100m mbi shkollen e Policise

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

EKONOMISTE FIRME NDERTIMI TILA CONSTRUCTION Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune., Adresa: Unaze e Re, prane bar Artistit, Tiranë

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

SHITESE Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" qe ndodhet ne Bulevardin Zhan D'ark (perballe Gjykates) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Shitese per mobileri. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mund te dergoni CV ne Emailin:, 20-30 vjec

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

LAVAZHIER LAVAZH Kërkon të punësojë

Paga: Paga 30% e xhiros+bakshishe |

Me eksperience pune, te dije ti jape makines, Adresa: Rruga irfan Tomini, prane NSHRAK, Tiranë

Botuar më 06/03/2021
Paga 30% e xhiros+bakshishe

PASTRUESE PESHKU Shtepia e Peshkut Zylyftari Kërkon të punësojë

Paga: 1500 leke dita |

(Femer) vetem per te diele. Orari punes 9:00 -17:00. Te jete e shkathet., Adresa: Tirane e Re

Botuar më 06/03/2021
1500 leke dita

MENAXHER MARKETINGU Firma Arani Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Me pervoje pune. Ofrojme kushte shume te mira pune. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e E-malit: [email protected]

Botuar më 06/03/2021
Pagesa e kenaqshme

PUNETOR Nela Pastry & Bakery Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojn ne numerin e telefonit ose te dergojne email:, Adresa: Mezez

Botuar më 05/03/2021
e kenaqshme
)