Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 19/03/2023
teper e kenaqshme

PUNONJES Njoftime pune - Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagesa te kenaqshme |

(Specialist/Montues ose ndihmes). Kontaktoni ne: 0699783428 / 0682082176, Adresa: Rr. “Siri Kodra”

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet pagesa te kenaqshme

ARKITEKT Njoftime pune - New Home Mobileri kërkon të shtojë staf:

Paga: tepër e kënaqshme, në varësi të aftësive |

Me eksperience pune., të interesuarit të kontaktojnë në numrin:, Adresa: Rr. Panorama (Rr. Jordan Misja), prane burgut 313, Tirane,

Botuar më 26/03/2023
tepër e kënaqshme, në varësi të aftësive

MAKINISTE Njoftime pune - EFFE - 2 FLEX Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime + e Diela pushim |

Per makine lineare per dysheke. Mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Rruga Bardhyl, Tiranë

Botuar më 25/03/2023
e kenaqshme + sigurime + e Diela pushim

SHITESE Njoftime pune - TIRANA HOME STORE SHOWROOM Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Te jete korrekte dhe e komunikueshme ne pune. Transport i siguruar, Adresa: Qendra Henry, Autostrada Tirane Durres, km.7

Botuar më 25/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

NDIHMES MOBILERI ANDONI - Ne prodhojmë mobilje profesionale për klientët tanë brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Kontrata: Kohe e plote | Paga: diskutohet sipas eksperiencës |

Aktualisht, po zgjerojmë stafin tonë të zmerilimit dhe lyerjes. Eksperienca e punës nuk është e domosdoshme, pasi procesi i punës nuk është i komplikuar dhe mësohet shpejt., Adresa: Rr. Sabaudin Gabrani, Ish S.M.T., Tiranë

Botuar më 25/03/2023
diskutohet sipas eksperiencës

AGJENTE SHITJESH Njoftime Pune - CILEK ALBANIA Eshte ne 5 kontinente dhe mbi 100 shtete. Cilek eshte brand i forte, ka krijuar produkte funksionale, shume te sigurta dhe raportin me te mire cmim/cilesi duke ndihmuar shume nga klientet ne mbare globin te r

Kontrata: Kohe e pjesshme | Paga: 50 -70.000 Leke |

Arsimi: i mesem, Energjike, e shkathet dhe të pëlqejë punën ne marëdhënie me klientin;Te kete eksperience te mirefillte ne shitje, trajnime, kualifikime te ndryshme ne fushen e shitjeve.Njohuri te mira ne programet baze kompjuterike., preferohet me eksperience, mbi 22 vjec, të realizojë objektivin mujor individual të shitjeve duke arritur në mënyrë të vazhdueshme objektivat ditorë/ javorë.· te komunikojë dhe shërbejë klientëve sipas standarteve të kompanisë;· përgjegjësia për mirëmbajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve · ndjekja dhe zbatimi i udhëzimeve të shitjes;· menaxhimi i ankesave dhe komenteve të klientëve sipas standarteve të kompanisë;· njohje dhe monitorim shumë të mirë të kompanise dhe produkteve;· organizimi dhe propozimi i porosive të produkteve;, bonus per cdo shitje• bonus per arrjitje rezultatesh mujore individuale• bonus per arritje rezultati dyqani, dergoni cv ne adresen e e-mail ose ne whatsapp, Adresa: Rruga e kavajes Perballe delijorgjit, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
50 -70.000 Leke

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - Kompania Palma Kerkon te ngjeroj stafin me pozicionet

Paga: e kenaqshme |

Nese kerkoni nje ambjent komod pune, me te ardhura te kenaqshme dhe afatgjate kontaktoni ne numerin e kontaktit ose dergoni CV -te tuaja ne E-mailin: [email protected] Orari per telefonata nga ora 08:00-16:00, te interesuarat te dergojne nje cv ne [email protected] ose te kontaktojne ne

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

FURNITOR Njoftime pune - Kompania Palma Kerkon te ngjeroj stafin me pozicionet

Paga: e kenaqshme |

Nese kerkoni nje ambjent komod pune, me te ardhura te kenaqshme dhe afatgjate kontaktoni ne numerin e kontaktit ose dergoni CV -te tuaja ne E-mailin: [email protected] Orari per telefonata nga ora 08:00-16:00, te interesuarat te dergojne nje cv ne [email protected] ose te kontaktojne ne

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

RROBAQEPESE Njoftime pune - Dyqan Perdesh Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 50.000 leke + sigurime |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek tregu Çam, prane Postes Qendrore

Botuar më 23/03/2023
Pagesa 50.000 leke + sigurime

MENAXHER DYQANI - Flex Decor Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 60.000 + perqindje nga shitjet |

Arsimi: i larte, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht, perben avantazh eksperienca e punes, 25-35 vjec, orari i punes nga e hena ne te shtune ora 09:00-18:00. pozicioni parashikon menaxhim te pergjithshem te dyqanit/biznesit qe perfshin komunikimin me klientet e dyqanit e te shumices si dhe organizimin e stafit per shperndarjen e porosive, dergoni cv ne whatsapp ose email, Adresa: Rruga Teodor Keko, Tiranë

Botuar më 23/03/2023
60.000 + perqindje nga shitjet
)