Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES MARANGOZ

Njoftime pune - MOBILERI OLGEN

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune.

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

Kontakte

Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 27/05/2023

)