Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MARANGOZ

Njoftime pune - Fabrike kolltuqesh

Kërkon të punësojë

Kriteret

Puna 8 ore ne dite.Kushte shume te mira pune.Transporti mundesohet nga kompania.

Detyrat dhe Pagesa

Ne nivel te larte

Kontakte

Adresa prane doganes se tiranes

Botuar më 04/06/2023

)