Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE FABRIK KOLLTUQESH Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 lek-80.000 lek |

Me eksperience pune per divane dhe kolltuqe. Transporti mundesohet nga kompania, me eksperience pune. puna 8 orarsh nga e hena ne te shtune, Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 30/05/2020
50.000 lek-80.000 lek

NDIHMES Glori Projekt, kerkon te punesoje: NDIHMES MONTATOR

Paga: page e kenaqshme |

Preferohet te kene eksperience pune dhe leje drejtimi. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”, kulla 5, prane ish Ekspozites Shqiperia Sot

Botuar më 29/05/2020
page e kenaqshme

MONTATOR Glori Projekt Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per mobilje zyre. Preferohet te kene eksperience pune dhe leje drejtimi. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”, kulla 5, prane ish Ekspozites Shqiperia Sot

Botuar më 29/05/2020
Paga e kenaqshme

USTA PUNIME RIPARIME DRURI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ PUNETOR MOBILERIE. Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: rruga Sabaudin Gabrani, blloku i magazinave Misto Mame

Botuar më 29/05/2020
e kenaqshme

TAPICIER Erald Mobileri Erald ofron produktet me cilesine me te larte dhe cmimet me te mira ! Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E negociushme. |

Aplikanti te kete eksperience te pakten 3 vjet ne kete profesion., te njoh mire profesionin dhe te jete praktik per pune ne grup., Adresa: Rruga Tirane-Fushe Kruje, Qereke, Krujë

Botuar më 29/05/2020
E negociushme.

SPECIALIST Mobileri Mandi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per mobileri. Te jete I kualifikuar. Te njohi mire zanatin ne fushen e prerjes dhe te montimit. Mosha deri ne 45 vjec. Orari I kontaktit mbas ores 11.00, Adresa: Bulevardi Bajram Curri, pallatet 1 maj, Perballe gjykates se rrethit

Botuar më 29/05/2020
e kenaqshme

SHITESE Dyqani i mobilerise AXL Mobileri ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. Paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail.com ose mund te telefononi ne, Adresa: Elbasan, Lagjia Shenkoll te tregu

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

TRANSPORTUES Shtepia e ofertave 2

Paga: e kenaqshme |

Per ngarkim-Shkarkim mallrash. Te kete eksperience pune ne kete sektor. Te jete i komunikueshem dhe te kete aftesi te punoje ne grup.. Mosha 25-45 vjeç., Adresa: Rr. Medar Shtylla, prane Bllokut Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

BOJAXHI FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Bojaxhi per lyerje mobiljesh., Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 27/05/2020
e kenaqshme

SHITESE Dyqani i mobilerise AXL Mobileri qe ndodhet tek Bulevardi Zhan D'ark, perballe Gjykates Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. Paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme
)