Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 30/01/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 30/01/2023
teper e kenaqshme

SHITESE COMODITA HOME Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

1-shitëse lushnjë (qendra metropol)kriteret për të aplikuar për këtë pozicion:1-të ketë mbaruar minimalisht arsimin e mesëm (preferohet arsim i lartë).2-të jetë i/e komunikueshme dhe të ketë etikë të lartë në sjelljen ndaj klientëve.3-të ketë njohuri bazike kompjuterike.4-i/e aftë të punojë dhe përshtatet në grup. të interesuarit të aplikojnë në adresën e email: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e cel: 0685459814, Adresa: Qendra Metropol, Lushnje, Lushnjë

Botuar më 03/02/2023
E kenaqshme

MARANGOZ Njoftime pune - Mobileri ofron vend pune per Marangoz mobilerie

Paga: 700-750 Euro |

Me eksperience pune ne prodhimin e dyerve dhe per mobilje, Tiranë

Botuar më 03/02/2023
700-750 Euro

PUNONJESE Njoftime pune - Dyqan Perdesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan perdesh. Mosha 20-40 vjeç. Me ose pa eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Prane Tregut te Medreses, kryqezimi i rruges 5 Maji

Botuar më 03/02/2023
e kenaqshme

SHITESE COMODITA HOME Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Arsimi: i larte - i mesem, mbi 18 vjec, 1-shitëse tiranë kriteret për të aplikuar për këtë pozicion:1-të ketë mbaruar minimalisht arsimin e mesëm (preferohet arsim i lartë).2-të jetë i/e komunikueshme dhe të ketë etikë të lartë në sjelljen ndaj klientëve.3-të ketë njohuri bazike kompjuterike.4-i/e aftë të punojë dhe përshtatet në grup. të interesuarit të aplikojnë në adresën e email: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e cel: 0685459814, Tiranë

Botuar më 02/02/2023
E kenaqshme

SHITESE COMODITA HOME Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Arsimi: i larte - i mesem, mbi 18 vjec, 1-shitëse (berat)kriteret për të aplikuar për këtë pozicion:1-të ketë mbaruar minimalisht arsimin e mesëm (preferohet arsim i lartë).2-të jetë i/e komunikueshme dhe fleksibel., Berat

Botuar më 02/02/2023
E kenaqshme

PUNONJESE PASTRIM KIMIK MR.ANDREI

Paga: E kenaqshme |

Orari mbasdite 13.00-21.00, me eksperience, Adresa: Rr."Sali Butka", perballe Square 21, Tiranë

Botuar më 02/02/2023
E kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 – 30 vjeç. Dergoni CV-te ne emailin: [email protected] ose mund te telefononi ne numerin

Botuar më 02/02/2023
teper e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mosha 20 - 30 vjec, mund te na dergoni cv ne email :, Adresa: Rr. Myslym Shyri

Botuar më 02/02/2023
e kenaqshme
)