Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! KOMBINAT

NJESIA 6 | 250 M2 | 270.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 4 m i larte, per zyra, call center, ambasad, shkolle private,, 250 M2, kati 2, sherben per cdo lloj aktiviteti. 110000 leke. Kati I 340 M dhe 5 m i larte, per cdo lloj aktiviteti. Jepen te ndara ose bashke(ose komplet si vile kati 3) ambjent shume i bukur

Botuar më 24/10/2020
270.000 leke

TE ZOGU I ZI

Prane Rrethrrotullimit | 70 M2 | 500 Euro

Jepen me qera ambjente biznesi me siperfaqe 70 m2,me 2 dhoma, 1 tualet dhe disa ambjente edhe me ballkon. Zyrat ndodhen ne katin e 2,3,4 dhe te 5 te nje pallati te ri me qellim biznesi, buze rruges kryesore. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj., 70 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 23/10/2020
500,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Ne Hyrje te Rruges | 56.2 M2 | 150.000 Euro

Okazion!!! Shitet Ambient Biznesi tek Myslym Shyri buze rruges kryesore ne kryqezim. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar 9-katesh. Punimet jane nga me cilesoret, duke nisur nga termoizolimi, dhe rrethimi me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene zyra, dyqan, qender estetike, klinike, 56.2 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re, Ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor. - BILLION G&G GROUP

Botuar më 23/10/2020
150.000,00 euro

RRUGA PETRO NINI LUARASI

Shkolla Baletit | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qira ambjent 100 m2 tek shkolla e baletit ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge ., 100 M2, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh

Botuar më 23/10/2020
60.000 leke

MYSLYM SHYRI

Ne fillim te rruges | 167 M2 | 335.000 Euro

Te shitet Ambient komercial. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje ndertese 3-kateshe. Ambienti momentalisht eshte Call Center dhe eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene zyra, dyqan, qender estetike, klinike mjekesore, call-centre etj. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin, 167 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 23/10/2020
335.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Ne fillim te Rruges | 145.82 M2 | 146.000 Euro

Shitet ambjent ne katin 0 te nje ndertese 3-katesh .Momentalisht eshte Karaoke dhe eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene bar kafe, lokal nate, zyra, dyqan, qender estetike, klinike mjekesore etj. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin tuaj., 145.82 M2, 1 ambjent, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 23/10/2020
146.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

ngjitur me BOO BAR | 100 M2 | 75.000 Leke

100 M2

Botuar më 22/10/2020
75.000 leke/muaj

TE RRUGA E DURRESIT

Tirane | 50 M2 | 115.000 Euro

Te rruga E Durresit, shitet ambjent biznesi me siperfaqe 50 m2. Abjenti ndodhet buze rruges dhe është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh. Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodh, 50 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 22/10/2020
115.000,00 euro

TE ZOGU I ZI

Prane RRethrrotullimit | 74 M2 | 220.000 Euro

Te Zogu i Zi, shitet ambjent biznesi me siperfaqe 74m2,me tualet. Ambjenti organizohet ne 2 kate te nje pallati te ri, te mire administruar, buze rruges kryesore. Kati i pare ka siperfaqe prej 14 m2 dhe kati i dyte 60 m2, me shkalle te brendshme. Njesia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat, 74 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 22/10/2020
220.000,00 euro

SELVIA, RRUGA E DIBRES

fillimi i Rruges Thanas Ziko | 150 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Ambjent per Biznes, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, 150 M2, 2 ambjente, kati 1, 2 banjo, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 22/10/2020
700,00 euro/muaj
)