Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Ruga Gjergj Legisi | 152.9 M2 | 184.000 Euro

Laprake, Rruga Gjergj Legisi prane fushes, shitet Ambient Komercial, siperfqe 152.9 ...

Botuar më 25/09/2021
184.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE QENDER PRANE PARLAMENTIT (ID 4161049).

Ne Qender prane Parlamentit | 35 M2 | 110.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 35 m², me hipoteke, e rivleresuar, kat i 1, organizohet ne 2 ambjente, bosh, tualet, lartesi 2.8 metra, kondicioner, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,zyra etj.Cmimi 110000 euro i diskutueshem., 35 M2, Property ID : 4161049 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
110.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI (ID 4161048).

Ne zonen e Bllokut prane gjimnazit Petro Nini, | 100 M2 | 200.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 100 m², me hipoteke, kat i 2, organizohet ne 4 ambjente, bosh, tualet, ballkon, lartesi 2.8 metra, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.Cmimi 200000 euro., 100 M2, Property ID : 4161048 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
200.000,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT (ID 4261585).

Tek Komuna e Parisit prane Kristal Center | 400 M2 | 4.000 Euro

Jepet ambient biznesi me qera, siperfaqe 400 m², ndodhet ne katin 0, pallat i ri, ka fasade xhami, eshte i investuar ne ndricim cilesor, me sistem aspirimi, lartesi 4 metra, ambient ngrenie, 4 tualete. Ambienti ka nje vendodhje perfekte e cila pershtatet lehtesisht per zyra te ndryshme, showroom, palester, klinika, call center, supermarket etj.Cmimi 4000 euro (10 euro/m²), 400 M2, Property ID : 4261585 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
4.000,00 euro

AMBIENT/ZYRE ME QERA TE 21 DHJETORI PRANE KOLEGJIT TURK NE TIRANES (ID 4271444)

21 Dhjetori, prane Kolegjit Turk | 90 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient per biznes ne rruge kryesore, kati 0, 90 m², i investuar dhe i pershtatur per klinike dentare. Eshte e ndare ne 6 ambiente, vend recepsioni, 2 tualete, punime gipsi, sistem aspirimi, ndricim., 90 M2, Property ID : 4271444 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
600,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E ASTIRIT AFER VILA L NE TIRANE (ID 4121531)

Ne Astir rreth 5-6 minuta nga Vila L | 116.7 M2 | 80.600 Euro

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 116.7m², kati 7, pallat i ri te vitit 2020, me ashensor, 2 tualete, me ballkon dhe shitet bosh., 116.7 M2, Property ID : 4121531 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
80.600,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT (ID 4261585).

Tek Komuna e Parisit prane Kristal Center | 400 M2 | 4.000 Euro

Jepet ambient biznesi me qera, siperfaqe 400 m², ndodhet ne katin 0, pallat i ri, ka fasade xhami, eshte i investuar ne ndricim cilesor, me sistem aspirimi, lartesi 4 metra, ambient ngrenie, 4 tualete. Ambienti ka nje vendodhje perfekte e cila pershtatet lehtesisht per zyra te ndryshme, showroom, palester, klinika, call center, supermarket etj.Cmimi 4000 euro (10 euro/m²), 400 M2, Property ID : 4261585 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
4.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE QENDER PRANE PARLAMENTIT (ID 4161049).

Ne Qender prane Parlamentit | 35 M2 | 110.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 35 m², me hipoteke, e rivleresuar, kat i 1, organizohet ne 2 ambjente, bosh, tualet, lartesi 2.8 metra, kondicioner, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,zyra etj.Cmimi 110000 euro i diskutueshem., 35 M2, Property ID : 4161049 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
110.000,00 euro

TE STADIUMI DINAMO

rruga Gjik Kuqali | 70 M2 | 500 Euro

Jepet ambient kati pare buze rruges kryesore .bosh e sapo investuar ,cdo gje e re dhe punime cilesore e pershtatshme percfaredolloj biznesi ,, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QERA - NE ASTIR ID: BILLION518

Astir | 300 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qira ambienti i ndodhur ne katin 0 se bashku me bodrumin -1 , ne zonen e Astirit. Ambienti ndodhet buze rruge , gje qe e ben shume te aksesueshem dhe me nje vizibilitet te larte. Eshte totalisht i rrethuar me fasade xhami dhe ndodhet ne nje godine te re te sapondertuar. Ambienti ne katin 0 ka nje siperfaqe totale prej 160m2 dhe kati -1 eshte 150m2., 300 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e re, Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ose ambient biznesi.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion na kontaktoni ne +355692033500.

Botuar më 28/09/2021
3.200,00 euro/muaj

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA - NE ASTIR ID: BILLION526

Astir | 120 M2 | 600 Euro

Jepet ambjent me qira ne zonen e Astirit. Ambjenti perbehet nga nje siperfaqe 120m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: estetike,klinike f,market,mobileri etj,. Ndodhet ne katin 1 dhe ndodhet buye rruge., 120 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Botuar më 28/09/2021
600,00 euro/muaj
)