Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SELITE

Selite | 40 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ambient frigoriferik ne Selite me siperfaqe te brendshme 20 m2 dhe siperfaqe te jashtme gjithashtu 20 m2.Qiraja mujore prej 350 Euro ka te perfshire dhe pagesat e dritave dhe ujit.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni!, 40 M2

Botuar më 16/01/2021
350,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 25 M2 | 250 Euro

Jepet me qira ambient biznesi tek Komuna e Parisit.Ambienti eshte eshte i pershtatshem per parukieri-estetike,studio,ambienti masazhi ose zyra., 25 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/01/2021
250,00 euro/muaj

AFER SHKOLLES VASIL SHANTO, RRUGA MIHAL POPI

afer shkolles Vasil Shanto, Rruga Mihal Popi | 91 M2 | 400 Euro

Jepet ambient biznesi me qira afer shkolles Vasil Shanto, Rruga Mihal Popi. Ka nje siperfaqe prej 91m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne 4 ambiente, eshte me ballkon dhe ka 1 tualet. Nuk ka sistem ngrohjeje. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi dhe jepet bosh., 91 M2, https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-ambient-biznesi-me-qira-afer-shkolles-vasil-shanto/

Botuar më 16/01/2021
400,00 euro/muaj

BLLOK

Te rruga Ismail Qemali | 120 M2 | 800 Euro

Te rruga Ismail Qemali jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 120 m2. Ambjenti ndodhet buze rruge ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 4 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese si klinika, zyra etj. Momentalisht ambienti po rikonstruktohet., 120 M2, https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-rruga-ismail-qemali/

Botuar më 16/01/2021
800,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES ME SIPERFAQE 90M2 NE RRUGEN E KAVAJES PRANE KOMPLEKSIT DELIORGJI

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 90m2 ne Rrugen e Kavajes prane Kompleksit Deliorgji | 90 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 90m2 ne Rrugen e Kavajes prane Kompleksit Deliorgji ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ofrohet per biznese te ndyshme si zyr avokatie, coll center, kozmetik, klinik dentare. Vetem per Lokal nuk jepet.cmimi:1000€, 90 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 16/01/2021
1.000,00 euro

JEPET ME QIRA LOKALI ME SIPERFAQE 150M2 NE RRUGEN E KAVAJES

Jepet me qira Lokali me siperfaqe 150m2 ne Rrugen e Kavajes | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qira Lokali me siperfaqe 150m2 ne Rrugen e Kavajes pran kryqezimit te 21 Dhjetorit, ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. Ofrohet e gjendje shum te mir. Ofrohet me 3 ambjente.Lehtesisht i aksesueshem per lloje te ndryshme bizneseshcmimi:800€, 150 M2, 1 banjo

Botuar më 16/01/2021
800,00 euro

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES ME SIPERFAQE 90M2 NE RRUGEN E KAVAJES

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 90m2 ne Rrugen e Kavajes | 90 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 90m2 ne Rrugen e Kavajes prane Kompleksit Deliorgji ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ofrohet per biznese te ndyshme si zyr avokatie, call center, kozmetik, klinik dentare. nuk jepet per Lokal.cmimi:1000€, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 16/01/2021
1.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

Liqeni Artificial | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira ambient biznesi tek Liqeni Artificial. Ambienti ka nje siperfaqe prej 220 m2 dhe ndodhet ne katin e 2. Eshte i pershtashem per aktivitete te ndryshme., 220 M2, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 15/01/2021
1.000,00 euro/muaj

FRESK

FRESK | 140 M2 | 35.000 Euro

Shitet njesi tregtare ne Fresk. Ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 1. Gjithshtu ambienti eshte i pajisur me certifikate pronesie., 140 M2, kati 1, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 15/01/2021
35.000,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

ne Bllok, prane sheshit Willson, me pamje nga rruga | 125 M2 | 2.300 Euro

Jepet me qera ambjent, 125 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 15/01/2021
2.300,00 euro
)