Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN ME SUPER CMIM MAGAZINA DHE TRUALL NDERTIMI! NE ELBASAN

ne nje zone me zhvillim ekonomik dhe tregtar | 50.000 M2 | 1850000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Ambjente
SHITEN ME SUPER CMIM MAGAZINA DHE TRUALL NDERTIMI! NE ELBASAN, ne nje zone me zhvillim ekonomik dhe tregtar, 50.000 M2, 1.850.000 euro
Përshkrim

Shiten magazina me sip totale 50.000m² (5 ha) nga ku 12.000m² (1.2 Ha) jane magazina dhe 38.000m² ( 3.8 Ha) eshte TRUALL NDERTIMI. Prona ndodhet ne nje zone me zhvillim ekonomik dhe tregtar, me certifikate te rregullt pronesie. E pershtatshme per zhvillimin e cdo aktiviteti tregtar si pshb fabrika e reparte te ndryshme, fasoneri, pulari etj. Vetem te interesuarit serioze te kontaktojne, 50.000 M2

37,00 euro/m²

Botuar më 05/03/2021

Telefon
)