Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOKU VASIL SHANTO

mbrapa Diplomat | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 85 M2, aktualisht punishte. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 02/07/2020
20.000 leke

RRUGA E DIBRËS

Pranë Fakultetit të Mjeksisë | 450 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira ambient biznesi i përbërë nga hapësira tejet të bollshme me planimetri të rregullt,lehtësisht e shfrytëzueshme për veprimtari të ndryshme,mund të funksionojë për call center,fasoneri etj.Përfshin tualet,magazinë.Dritë dhe ndriçim natyral.Për informacion të mëtejshëm na kontaktoni!, 450 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
1.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

perballe me nenkalimin e pare, 20 m nen rrugen kryesore ne autostraden Tirane Elb | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent per lavazh, 80 M2, kati 2, i pershtatshem lavazh, me 3 korsi, me uje pusi

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke/muaj

OFERTE PER PAK DITE!!! RR. SIRI KODRA

tek blloku i magazinave | 350 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 350 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, + 200m oborr, brenda ka nje zyre, parking

Botuar më 02/07/2020
1.000,00 euro/muaj

RESTORANT ME QERA NE BLLOK

Restorant me qera ne bllok | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera nje ambinet biznesi ka funksionuar si Rsetorant ne zonen e Blloku, te Stadiumi Dinamo.Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe nje verande me siperfaqe 80 m2. I ka te gjitha pasijet e nevojshme per kuzhinen dhe pjesen tjeter te restaurantit. Ambient perreth te jep muindesi dhe per parkim. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me akses ne rrugen kryesore., 150 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/07/2020
600,00 euro/muaj

PASKUQAN,

tek liqeni, | 3.000 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent me sip. 150m² godine + 3.000m² toke, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, 3.000 M2

Botuar më 01/07/2020
800,00 euro

RRUGA “RAMAZAN GAXHERRI” LAGJJA SHKOZË.

Ndërtesa ndodhet në mesin e rrugës Uzina Traktori - Shaton Linxa. | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira Ambient, kati i parë në rrugë kryesore, 100 M2, i pajisur me banjë, furnizim me ujë gjatë 24 orëve dhe me tension 3 fazor

Botuar më 30/06/2020
35.000 leke

QAFA E KASHARIT

prane Univers Reklama | 600 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ndertese 2 kateshe, 600 M2, kati I - 230m², kati II- 370m². Mundesi per ndarje ne kate me cmim te diskutueshem. Cmimi per te dyja katet (total)

Botuar më 30/06/2020
2.500,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

50m siper hotel Diplomat | 85 M2 | 37.000 Euro

Shitet ambjent, 85 M2

Botuar më 30/06/2020
37.000,00 euro

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane, kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.250 M2 | 191.000 Euro

Shitet objekti, 1.250 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, sip. truall 908m²

Botuar më 30/06/2020
191.000,00 euro
)