Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 28/05/2020
79.000,00 euro

RRUGA TODI SHKURTI

Rruga Todi Shkurti | 200 M2 | 850 Euro

Jepet me qira ambjent biznesi open space Sip. 200m2 Ngrohje/ftohje qendrore Kati i 7 ( i fundit) Cmimi 850€/muaj Rruga Todi Shkurti, 200 M2, kati 7, ashensor, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2020
850,00 euro/muaj

RR.NACIONALE PEQIN-ELBASAN

Zona Kadastrale 2908 | 2.705 M2 | 200.000 Euro

Shitet pronë me sipërfaqe trualli 2705 m2, plus 1080 m2 ndërtesa të ndara, magazina 250m², . Pjesë e kësaj prone është gjithashtu një shtëpi banimi, 3 dhoma+1 kuzhinë e kompletuar. Pjesë e kësaj prone gjithashtu është një biznes privat, Frigorifer bujqësor 150 m3 plus 80 m2 një linjë e përpunimit të frutave dhe perimeve me kapacitet prodhues 200 kg në një orë, 2.705 M2, Biznesi është me nipt aktiv me të gjithë dokumentacionin e kërkuar

Botuar më 02/06/2020
200.000,00 euro

SUPER OKAZION! JEPET ME QERA AMBIENT PËR ZYRA TE KULLAT BINJAKE

Kullat Binjake | 118 M2 | 1.500 Euro

Super Okazion! Jepet me qera ambient i përshtatshëm për zyra te Kullat Binjake 1500 euro me taksa të përfshira!Zyra ndodhet te kulla 1 dhe ka një sipërfaqe prej 118 m2 dhe ndodhet në një nga ambientet më të rëndësishme të biznesit në Tiranë.Ambienti i zyrave organizohet: holli i pritjes, salla e mbledhjeve, 2 (dy) zyra të tjera, ambienti i ngrënies dhe 1 tualet., 118 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 13, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Janë të instaluara sistemi i aspirimit, sistemi i kondicionimit, interneti si edhe vetrata dopio xham të cilësisë së lartë për një izolim akustik shumë të mirë.

Botuar më 02/06/2020
1.500,00 euro/muaj

JEPET AMBIENT ME QERA PER ZYRA NE VASIL SHANTO

Vasil Shanto | 66 M2 | 420 Euro

Jepet super ambient me qera per shfrytezim per zyra prane Univeristetit Europian te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues bosh i organizuar nga 2 ballkone dhe 3 dhoma te shtruara me parket dhe nje tualet. Ambienti ofron te gjitha facilitetet e nevojeshme pasi pozicioni gjeografik eshte teper i favorshem., 66 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2020
420,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

prane Sheshi Willson | 176 M2 | 440.000 Euro

Shitet ambjent, 176 M2, me hipoteke

Botuar më 02/06/2020
440.000,00 euro

BLLOK

afer | 25 M2 | 105.000 Euro

25 M2, kati 1, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e re, ambienti eshte perdorur si dyqan me perpara, eshte i pershtatshem per dyqan, zyra, kancelari, byrektore etj. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire biznesi dhe me mjaft facilitete

Botuar më 02/06/2020
105.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN SAMI FRASHERI

Juridiku | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera super ambient biznesi prane Juridikut. Ambienti ndodhet ne kati e 1-re me cilesi punimesh me parametrat bashkekohore. Ambienti organizohet ne tre ambiente te medha eshte i pershtashem per te zhvilluar nje shumllojshmeri biznesesh si zyra,laborator dentar, klinike dentare,estetike etj, 110 M2, 3 ambjente, bosh, gjendja: e re, Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin tuaj. Prona disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem.

Botuar më 01/06/2020
600,00 euro/muaj

AMBIENT KOMERCIAL, BULV. DESHMORET E KOMBIT

Kullat Binjake | 115 M2 | 2.200 Euro

Siperfaqja: 115m2.Lartesi: 3.4mFasade xhami: 8m.Kati 0, buze rruge.Organizohet ne hapsire open space; 1 Tualet., 115 M2, Mundesi shume e mire investimi per tu ideuar ne dyqan, showroom, zyra me sherbime te ndryshme, etj.Zone elitare e kryeqytetit, e aksesueshme ne cdo kohe.

Botuar më 01/06/2020
2.200,00 euro/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

Ambienti ndodhet në rrugën Jordan Misja.• Buzë rruge• 1 Tualet• Fasadë xhami• I investuar | 100 M2 | 280 Euro

100 M2, kati 2, 1 banjo, • Me dokumentacion të rregullt hipotekor.• Ambienti është i përshtatshëm për dyqan etj.• Mundesi shumë e mirë investimi.

Botuar më 01/06/2020
280,00 euro

RR. “ALI DEMI”, PERBALLE FUSHE SE SPORTIT, NE RRUGE KRYESORE,

ngjitur me Piceri Hallall | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 40 M2, i rregulluar. I pershtatshem per rrobaqepesi, parukeri, etj.

Botuar më 01/06/2020
20.000 leke
)