Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Kompleksi Delijorgji | 60 M2 | 1.000 Euro

Ambient komercial me qira te Kompleksi Deliorgji.Ka nje siperfaqe 60 m2 ne katin 0 te...

Botuar më 07/04/2020
1.000,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

SHUME PRANE LIQENIT ARTIFICIAL | 107 M2 | 400 Euro

Ambient per biznese dhe aktivitete te ndryshme ne nje pallat te ri me ashensor ( Apartament 2+1 ), 107 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe mundesine e nje vizite ne prone.

Botuar më 09/04/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 74 M2 | 185.000 Euro

Shitet ambient komercial tek Rruga e Durresit, Tirane.Ambienti ka siperfaqe totale 74 m2, eshte i ndare ne 2 ambiente.Aktualisht eshte qender estetike, dhe shitet i mobiluar sic eshte., 74 M2

Botuar më 09/04/2020
185.000,00 euro

TEK BRRYLI

Tek Brryli | 140 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira ambient komercial tek Brryli. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.Eshte i pershtatshem per market, klinike apo zyra te ndryshme.Ambienti ka siperfaqe totale 140 m2+70 m2 verande, dhe me lartesi 4.5 m., 140 M2

Botuar më 09/04/2020
1.000,00 euro

BLLOK

Bllok | 112.7 M2 | 167.900 Euro

Ambient ne shitje ne zonen me te kerkuar te Tiranes, ne Bllok!Ndodhet buze rruges dhe eshtë i pajisur me kamera, kondicionim, aspirim. Ambienti perbehet nga sip totale 112.7 m2Aktualisht ambienti eshte i dhene me qira per lokal dhe eshte nje mundesi e mire per investim., 112.7 M2

Botuar më 09/04/2020
167.900,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Rruga Sami Frasheri | 78 M2 | 400 Euro

Ambient me qira tek rruga Sami Frasheri, perballe gjimnazit Petro NiniAmbienti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te favorizueshme me te gjitha fasilitetet e nevojshme, 78 M2

Botuar më 09/04/2020
400,00 euro

BLLOK

Bllok | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira Ambienti Komercial, ne zonen e Bllokut buze rruge me nje siperfaqe 150m2. Ambienti eshte Dupleks i organizuar me katin 0 i cili eshte me sip 87 m2, kurse kati -1 eshte me sip 75 m2 dhe te dyja katet lidhen nga te dyja anet me shkalle.Ambienti ka ndertime teper cilesore me fasade xhami, i shtruar me parket dhe i survejuar nga kamerat, i pershtatshem per biznese te ndryshem., 150 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
2.000,00 euro

QENDER

Qender | 100 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambient open space rreth 100m² me qira, kati 0. Ambenti ka ndriçim natyral te bollshem, vetrata te medha xhami ne te dyja anet e dyanit.Ambienti eshte i pajisur me sistem kondicionimi (ngrohje dhe ftohje), tualeti i pajisur dhe funksionale, ndriçim funksional ne tavanet e varura. Perdorim ideal si zyre, ambjet tregtar, co-working, etj. Ne cmim perfshihet 15% i tatimeve., 100 M2

Botuar më 08/04/2020
1.000,00 euro

FABRIKA E MIELLIT

Rruga e Kavajes | 200 M2 | 800 Euro

Jepet ambjent komercial me qira, me vendodhje tek Fabrika e Miellit.Ndodhet ne katin 0 teknik me shume vizibilitet nga lagjia pasi ndodhesh ne corner te saj.Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2., 200 M2

Botuar më 08/04/2020
800,00 euro

NE QENDER

Ne Qender | 130 M2 | 600 Euro

Ne Qender Jepet Ambient Komercial Me Qira ne katin e 2 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe prej 130m2 , me 20m fasade xhami mjaft e pershtatshme per te reklamuar. Gjithashtu eshte e pershtashme per zyre, studio, sallon bukurie, klinike mjekesore, laborator, qender kursesh, call center etj., 130 M2, Per me shume informacion kontaktoni ne numrin: 00355672049600.

Botuar më 07/04/2020
600,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 07/04/2020
59.000 leke
)