Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Ruga Gjergj Legisi | 152.9 M2 | 184.000 Euro

Laprake, Rruga Gjergj Legisi prane fushes, shitet Ambient Komercial, siperfqe 152.9 ...

Botuar më 25/09/2021
184.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI (ID 4161048).

Ne zonen e Bllokut prane gjimnazit Petro Nini, | 100 M2 | 200.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 100 m², me hipoteke, kat i 2, organizohet ne 4 ambjente, bosh, tualet, ballkon, lartesi 2.8 metra, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.Cmimi 200000 euro., 100 M2, Property ID : 4161048 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
200.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA SAUK, FARKE, JEPEN ME QERA 3 MAGAZINA NGJITUR ME NJERA TJETREN,

Kati I: Gjatesi 37m x x5.5m lartesi, sip. 250m², i pershtatshem per punishte magazinimi, servis, etj 80.000 leke. | 250 M2 | 40.000 Leke

Kati perdhe me sip. 440m², lartesi 4.30m per cdo lloj biznesi me cmim 1.000 Euro. Si dhe magazine ne katin e III me ashensor industrial, sip, 250 M2, i pershtatshem per salle kursesh, call center, magazinim malli, etj.

Botuar më 26/09/2021
40.000 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

VASIL SHANTO | 111 M2 | 340 Euro

Ambienti ndodhet i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, Vasil ShantoInformacion mbi ambientin:• Siperfaqe ambienti: 41 m2• Sipërfaqe Verande: 70 m2• Kati i 0• Open Space• TualetDetaje të tjera:• Fasadë xhami• Sistem kondicionimi dhe aspirimi• Totalisht i investuar• Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi., 111 M2, 1 ambjent, 1 banjo, verande, bosh

Botuar më 26/09/2021
340,00 euro/muaj

BLV BAJRAM CURRI

VASIL SHANTO | 111 M2 | 150.000 Euro

Ambienti ndodhet i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, Vasil ShantoInformacion mbi ambientin:• Siperfaqe ambienti: 41 m2• Sipërfaqe Verande: 70 m2• Kati i 0• Open Space• TualetDetaje të tjera:• Fasadë xhami• Sistem kondicionimi dhe aspirimi• Totalisht i investuar• Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi., 111 M2, 1 ambjent, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 26/09/2021
150.000,00 euro

HOTEL ME QERA NE TEK KODRA E LIQENIT TE THATE, NE TIRANE (ID 4251083 )

Te Kodra e Liqenit te Thate, | 800 M2 | 170.000 Euro

Jepet me qera Hotel 3 katshe , bar restorant, bar kafe, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 800 m², hoteli ka 10 dhoma + suite e madhe, kondicioner, verande, magazine, 15 tualete, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 170,000 leke pa taksa te perfshira., 800 M2, Property ID : 4251083 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
170.000,00 euro

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT NE TIRANE (ID 4261563)

Prane ish stacionit te trenit, | 400 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera ambient komercial, siperfaqa 400 m², kati -1 ne nje pallat te ri, me akses ne rruge kryesore. Per shkak te temperaturave te fresketa ambient eshte shume i pershtatshem per depo farmaceutike ose kantine pijesh, por edhe per aktivitete te tjera. Mundesi ndarje ne 2 njesi per shkak se ka 2 hyrje.Cmimi 3200 Euro, 8 Euro/m², 400 M2, Property ID : 4261563www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
3.200,00 euro

SHITET OBJEKTI NE LAPRAKE (ID 4171250)

Laprake | 174 M2 | 550.000 Euro

Shitet objekt ne Laprake me 2 kate me siperfaqe totale 174.70 m² me hipoteke , kati perdhe eshte restorant me verande , ndersa ne katin e siperm perdoret per banim ,dyqan ose per hotel.cmimi 550000 euro i diskutueshem, 174 M2, Property ID : 4171250 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
550.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE NE QENDER PRANE PARLAMENTIT (ID 4161049).

Ne Qender prane Parlamentit | 35 M2 | 110.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, siperfaqja 35 m², me hipoteke, e rivleresuar, kat i 1, organizohet ne 2 ambjente, bosh, tualet, lartesi 2.8 metra, kondicioner, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,zyra etj.Cmimi 110000 euro i diskutueshem., 35 M2, Property ID : 4161049 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
0,00 euro

RRUGA VACE ZELA

Ish Parku i Autobusave | 99 M2 | 1.200 Euro

Disponojmë Ambient Biznesi për Call Center me qera të pozicionuar te Ish Parku i Autobusave, Rruga Vace Zela.Informacion mbi ambientin:• Siperfaqe: 99 m2• Kati i 0Organizimi i ambientit• Open Space• Zyrë• TualetDetaje të tjera:• Ambienti jepet i mobiluar .• Fasadë xhami .• Ambienti është i orientuar nga rruga, duke krijuar mundesi shume te mire reklamimi., 99 M2, 2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, • Dokumentacion të rregullt hipotekor.• Lokacion perfekt dhe ambienti ofron mundësi shumë te mirë investimi pasi ka shërbyer për Call Center.Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Botuar më 26/09/2021
1.200,00 euro/muaj

QENDER

Prane Postes Qendrore | 120 M2 | 500 Euro

Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, 100 m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore. Eshte i ndare ne 3 hapsira te brendeshme, koridor, tualet + 2 ballkone dhe nje ambjent i jashtem, Siperfaqe totale 120 m² nga te cilat 70m² jane te brendshme. Ambjenti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, zyra, 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2021
500,00 euro/muaj
)