Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. DON BOSKO

ne fund te rruges , tek ish Filando | 120 M2 | 700 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr. Don Bosko, ne fund te rruges , tek ish Filando, 120 M2, 700 euro
Kati 1
Përshkrim

Jepet me qera ambjent, i ndare ne dy pjese, 110 me cmim 600 euro dhe tjetri, 120 M2, kati 1, I pershtatshem per cdo biznes

700,00 euro

Botuar më 09/11/2019

Telefon
)