Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 28/05/2020
79.000,00 euro

RR. "PANDI DARDHA", PRANE KUPOLES,

afer rruges se Durresit | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 dyqane, sip. 130m² dhe, 90 M2, te rregulluar, me tualet. te pershtatshem per magazine, rrobaqepesi, etj. Çmimi per secilin

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme per klinike, qender estetike, laborator, zyre, studio prodhimi, punishte etj. Lehtesisht i adaptueshem ne ambjent banimi. Sip. totale 89 m², siperfaqe e brendshme e hipotekuar 74 m². Lartesia e mureve 4 m. Vetrate xhami ne siperfaqen ballore te pallatit me pamje nga rruga, 89 M2, kati 1

Botuar më 28/05/2020
79.000,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

kryqezim me rrugen e tregut Çam | 100 M2 | 700 Euro

Ne pallat te sapo perfunduar, jepet me qera ambient, 100 M2, i pershtatshem per klinike, zyra ose biznes tjeter privat.

Botuar më 27/05/2020
700,00 euro

VORE

ne qender pas autostrades | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2020
500,00 euro

VORE

ne qender pas autostrades | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2020
500,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

kopshti zoologjik | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambient ne kat te pare me verande perpara, 100 M2

Botuar më 27/05/2020
50.000 leke/muaj

RR. ASIM VOKSHI

prane Trenit | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjenti, 80 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 27/05/2020
35.000 leke

OKAZION !! MBAS PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI,

ngjitur me Universitetin Zonja e Keshillit te Mire, | 420 M2 | 750.000 Euro

Shitet godine e re 5-kateshe me 25 dhoma, 10 tualete (2 tualete ne çdo kat), sip. 900m², sip. trualli, 420 M2, E mobiluar me kuzhina, dhoma gjumi e sallon ndenje. Rrethuar me kangjella. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 27/05/2020
750.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

tregu elektrik | 70 M2 | 77.000 Euro

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik. Informacion mbi ambjentin : • Kati 1 • Sipërfaqja e ambjentit: 70 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Dopio xham • Fasadë xhami • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 70 M2, kati 1, totali i kateve 12, gjendja: e re

Botuar më 26/05/2020
77.000,00 euro

RR. "HAMDI CENOIMERI",

Kombinat | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 80 M2, i pershtatshem per furre buke pasticeri, etj.

Botuar më 26/05/2020
20.000 leke
)