Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! SHITET OBJEKT 2-KATESH BIZNES + BANIM, TIRANE! RR. “XHAFIZE KEKO”, KRYQEZIMI PARE I OXHAKUT, 300M ME PROFARMEN, NE ZONE TE ZHVILLUAR DHE POPULLUAR PER ÇDO LLOJ BIZNESI.

Pozicioni prones eshte i veçante dhe shume efektiv per biznesin tuaj pasi ndodhet ne fillim te rruges ne kryqezim si dhe e veçuar! Nga kater anet eshte bosh pa ndertim ngjitur! | 151 M2 | 290.000 Euro

E para me e ekspozuar me rrugen kryesore ne kryqezim! Ambient eshte 2-katesh, kati I: 110.40m² , nga kjo 94m² biznes local, kati II: 110.40m² banim, me ballkon. Sip. trualli, 151 M2, Me çertifikate. Prone eshte e veçante nga pozicionimi i saj. I pershtatshem per lokal shume efektiv koplet, klinik dentare, etj. (ka funksionuar me qera 2.000Euro/muaj). NXITONI!!

Botuar më 11/07/2020
290.000,00 euro

PASKUQAN,

tek liqeni, | 3.000 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent me sip. 150m² godine + 3.000m² toke, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, 3.000 M2

Botuar më 11/07/2020
800,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 36 M2 | 58.000 Euro

Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre,klinika,dyqan etj. Aktualisht me qera afatgjate. Me dokumenta te rregullta hipotekore, 36 M2, kati 3

Botuar më 10/07/2020
58.000,00 euro

NE HYRJE TE VLORES

rruga Trans Ballkanike, | 2.000 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera fabrike, 2.000 M2, +3000m² truall ne funksion, 6m e larte

Botuar më 10/07/2020
2.500,00 euro

RRUGA MARGARITA TUTULANI

TEk SHKOLLA DESHMORET E LIRISE | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 20 M2, pershtatet per aktivitete te ndryshme, shkallet brenda ne pallat

Botuar më 10/07/2020
15.000 leke

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE STADIUMI DINAMO

Ambient Biznesi me qira te Stadiumi Dinamo | 151 M2 | 600 Euro

Jepet me qera nje ambinet biznesi ka funksionuar si restaurant ne zonen e Blloku, te Stadiumi Dinamo.Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe nje verande me siperfaqe 80 m2. I ka te gjitha pasijet e nevojshme per kuzhinen dhe pjesen tjeter te restaurantit. Ambient perreth te jep muindesi dhe per parkim. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me akses ne rrugen kryesore, 151 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/07/2020
600,00 euro/muaj

RR MYSLYM SHYRI

shume prane rruges kryesore mbrapa karburant Kastrati | 160 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient biznesi, 160 M2, 5 ambjente, kati 1, 3 banjo, ambjent gatimi, vendparkim, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 10/07/2020
1.000,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 120 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 120 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 10/07/2020
1 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ngjitur me Albtelekom | 90 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, 90 M2, i pershtatshem per cdo aktivitet

Botuar më 10/07/2020
1,00 euro/muaj

QAFA E KASHARIT

prane Univers Reklama | 600 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ndertese 2 kateshe, 600 M2, kati I - 230m², kati II- 370m². Mundesi per ndarje ne kate me cmim te diskutueshem. Cmimi per te dyja katet (total)

Botuar më 10/07/2020
2.500,00 euro
)