Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “SIRI KODRA”,

tek blloku magazinave | 750 M2 | 2 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr. “Siri Kodra”,, tek blloku magazinave, 750 M2, 2 euro
Përshkrim

Jepen me qera ambient, sip., 750 M2, (e ndare 584m kati 2 dhe 164m kati I). Me oborr, me ashensor, me zyra, tualet. Ambiente mjaft komode

2,00 euro/m²

Botuar më 16/01/2020

Telefon
)