Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “SIRI KODRA”,

tek blloku magazinave | 750 M2 | 2 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr. “Siri Kodra”,, tek blloku magazinave, 750 M2, 2 euro
Përshkrim

Jepen me qera ambient + 2 zyra, sip., 750 M2, (e ndare 600m kati 2 dhe 150m kati I) dhe kati III, sip.600m². Te pershtatshme per fasoneri, magazinim, depo farmaceutike

2,00 euro/m²

Botuar më 03/11/2019

Telefon
)