Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR “ALEKSANDER MOISIU”, BUZE RRUGE KRYESORE,

ne zone te mire | 500 M2 | 270.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rr “Aleksander Moisiu”, buze rruge kryesore,, ne zone te mire, 500 M2, 270.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera ambient, (i cili mund te ndahet dhe ne 3 pjese: 100m; 170m dhe 250m²), sip. totale, 500 M2, ambient me punime teper bashkohore, sistem kondicionim dhe aspirimi, tualet secila kuote. (Çmimi i ndare ne pjese 100.000 leke/secila). Çmimi i komplet ambientit pa taksa

270.000 leke

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)