Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT

NJESIA 6 | 250 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 250 M2, kati 2, sherben per cdo lloj aktiviteti, 4 m² e larte

Botuar më 21/10/2019
70.000 leke

RR. MUSTAFA LLESHI

7 XHUXHAT | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera hotel me 6 dhoma, 300 M2

Botuar më 21/10/2019
3.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHËRI

Shitet, Ambjent, Rruga Sami Frashëri | 77 M2 | 190.000 Euro

Shitet ambjent biznesi në rrugën Sami Frashëri, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati ekzistues. Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 77m2. Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi (veçanërisht zyrë). • Pamje nga rruga kryesore, 77 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2019
190.000,00 euro

RR. DON BOSKO

prane Fabrikes Filanto | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 40 M2, kati 2

Botuar më 21/10/2019
20.000 leke/muaj

AFER ASTIRIT

25m larg rruges kryesore, prane karburant Kastrati | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, kati 1, drita 24h, ambient me gjelberim, e pershtatshme per zyra ose aktivitet tjeter privat

Botuar më 21/10/2019
15.000 leke

AFER ASTIRIT

perballe me Raiffaisen Bank | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent me vetrate perpara, ne vije te dyte, 35 M2, kati 2, drita 24h, e pershtatshme per zyra ose aktivitet tjeter privat

Botuar më 21/10/2019
15.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 1.000 M2 | 3.800 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh i cili mund te ndahet edhe ne dy pjese, aip, 2.000 M2, secili kate, 1.000 M2, Lartesi 5m, me ashensor industrial. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 21/10/2019
3.800,00 euro/muaj

LAGJIA *1

pranë fushës "Ali Demi" | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 18/10/2019
39.000 leke/muaj

UNAZA E RE

TEK 2 ROTONDOT, PERBALLE KASTRATIT | 125 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambient per biznes, 125 M2, kati II, me pamje nga rruga, me fasade xhami, i pershtatshem per call center, qender estetike parukeri ose per çdo lloj biznesi

Botuar më 18/10/2019
70.000 leke

SHITET NDERMARJA MEKANIKE BUJQESORE ISH SMT TIRANE

me dokumenta te rregullta | 16.000 M2 | 14.000.000 Euro

Aktualisht jane magazina te dhena me qera, siperfaqja, 16.000 M2, Cmimi

Botuar më 18/10/2019
14.000.000,00 euro
)