Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 13/10/2019
1 leke

ISH LAVANTERIA E GARDES NE VAQARR

prane Fnsh, Rruga Leke Zaharia | 126 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet objekti nr.2, trualli 106.02 m², e rrethuar me avlli me dy oborre. Ambjenti ka gjeresi 9m, gjatesi 14m, lartesi 4m. Me strukture gurri, betoni me tarrace. Ka dy nivele dritaresh, gjithsej 14. Sip.ambjentit, 126 M2, Ndricim natyral, aspirim mekanik.Zone e qete e pershtatshme per banim dhe aktivitet. Me certifikate pronesie, kontrate energjie elektrike dhe uji.

Botuar më 12/10/2019
14.000.000 leke

RR. MUSTAFA LLESHI

7 XHUXHAT | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera hotel me 6 dhoma, 300 M2

Botuar më 11/10/2019
3.000,00 euro

PRANE QENDRES

prane Qendres | 108 M2 | 700 Euro

Jepet me qira ambient per zyra buze rruge shume prane Qendres, ne fillim te Bulevardit te Ri. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim ne pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne 3 dhoma te medha, korridor, aneks, ballkon, tualet. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar, akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Sistem aspirimi dhe kondicionimi me chiller. Totalisht i restauruar. Per me shume informac, 108 M2

Botuar më 11/10/2019
700,00 euro

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar më 11/10/2019
25.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

kompleksi siri tirane | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera objekt, 80 M2

Botuar më 11/10/2019
400,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 1.000 M2 | 3.800 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh i cili mund te ndahet edhe ne dy pjese, aip, 2.000 M2, secili kate, 1.000 M2, Lartesi 5m, me ashensor industrial. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 11/10/2019
3.800,00 euro/muaj

VORE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES,

jepet me qera | 740 M2 | 2.500 Euro

Kapanon (i cili ka funksionuar si Depo Farmaceutike). lartesi 7.5m, me zyra, sip. totale trualli 1850m², sip. ndertimi 740m², 740 M2, 2 banjo, vendparkim, sistem ciller, sistem alarmi/zjarri, 2 porta hyrje-dalje. E gatshme per: depo farmaceutike, materiale elektrike, informatike dhe çdo mall qe magazinohet ne shtrete metalalike.

Botuar më 11/10/2019
2.500,00 euro

TEK BLV ZOGI I PARE

Tek Blv Zogi I Pare | 80 M2 | 550 Euro

Tek Blv Zogi I Pare Jepet Me Qira Ambient Komercial ne katin 0. Organizohet nga 3 ambiente dhe 2 tualete. Eshte i investuar dhe i mobiluar per zyre. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti pasi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Ne cmim nuk perfshihen taksat. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803., 80 M2

Botuar më 10/10/2019
550,00 euro

21 DHJETORI

prane kryqezimit | 160 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 160 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 10/10/2019
1.000,00 euro
)