Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVADI ZOGU I

prane | 250 M2 | 2.400 Euro

Bulevardi Zogu I, jepet Ambient Biznesi me qera, bosh, siperfaqe 250 m², kati-1. Ambienti eshte totalisht i restauruar, posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 2400 euro ne muaj., 250 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
2.400,00 euro/muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA ISLAM ALLA

prane rruges Myslym Shyri. | 50.2 M2 | 1.000 Euro

Me siperfaqe 50.2m2, 4.5 m e larte, kati 0.Organizohet:• Open Space• 1 tualetOfrohet:• Bosh• Zone lehtesisht e aksesueshme • Me pllaka• Ndricim • Aspirim-- I pershtatshem per biznese si (pasticeri, fast food, parukeri, etj)Cmimi : 1000€ + 1 garanciID AD 034, 50.2 M2

Botuar më 13/05/2021
1.000,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA MYSLYM SHYRI.

Rruga Myslym Shyri. | 17 M2 | 65.000 Leke

Me siperfaqe 17m2, kati 0.Organizohet:• Open Space• 1 tualetOfrohet:• Bosh• Zone lehtesisht e aksesueshme • Me parket• Ndricim LEDCmimi : 65000 L + 2 garanciID AD 033, 17 M2

Botuar më 13/05/2021
65.000 leke

AMBIENT COMERCIAL ME QERA NE RRUGEN BARDHYL PRANE TREGUT TE MADH NE TIRANE (ID 4261540)

Ne rrugen Bardhyl prane tregut te madh | 226 M2 | 2.450 Euro

Jepet me qere ambient comercial, open space, siperfaqa 226 m², fasade xhami e madhe, kati 1 ne nje pallat te ri, 2 tualete. E pershtatshme per klinika te ndryshme, call center etj. Kontrate 5 vjecare dhe 2 muaj garanci., 226 M2, Property ID : 4261540 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
2.450,00 euro

LAPRAKE

Rruga Gjergj Legisi | 257 M2 | 260.000 Euro

Laprake, Rruga Gjergj Legisi prane fushes, shitet Ambient Komercial, siperfqe 157 m2 dhe 100 m2 verand me Hipoteke, kati 0, open space, 2 tualete, mundesi dupleksi pasi ka lartesi prej 5 metrash, ndodhet ne kendin e pallatit me fasad xhami nga te 2 anet i cili mundeson nje reklamim sa me te mire te biznesit, i pershtatshem per lokale, furre buke, pasticeri etj.Shitet 260.000 Euro, 257 M2, 2 banjo, vendparkim

Botuar më 13/05/2021
260.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer kompleksit Kika 2 | 428 M2 | 4.000 Euro

Komuna e Parisit, afer kompleksit kika 2, jepet me qera Ambient Komercial 428 m2, kati 0, open space, me fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh, super market, call center, laboratore, zyra. Ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te momentit. Punimet behen nga vete pronari.Jepet me Qera 4000 Euro ne muaj, 428 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
4.000,00 euro

QENDER, DURRES

Bulevardi | 100 M2 | 500 Euro

Qera, Ambjent 2+1 jepet i mobiluar te Bulevardi, Qendër, Durrës, Informacion:• Kati 3• Sipërfaqe : 100m2 totale• Drite natyrale ne çdo ambient• Kubaturë e rregulltOrientimi :Jug-PerendimOrganizimi :• Dy studio biznes• 2 Ballkone• 2 Tualete me dritare• Ashensor• Post parkim• Ka kondicioner me cdo dhome• Mundësi e mirë investimiPër vizitë në pronë na kontaktoni!, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA PJETËR BOGDANI

Bllok | 128 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 për zyra te Rruga Pjetër Bogdani në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 128 m2. Apartamenti ka orientim juglindje dhe është shumë i përshtatshëm për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 128 M2, kati 3, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2021
900,00 euro/muaj

AMBJENT 503 M² ME QERA NE ZONEN E SHESHIT WILSON PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI NE TIRANE (ID 4281092)

Ne zonen e sheshit Wilson prane gjimnazit Petro Nini Luarasi | 503 M2 | 12 Euro

Jepet me qera ambjent open space 503 m², kati i pare ne pallat te ri me ashensor, tualete, fasade xhami, kondicioner, ndricim LED. I pershtatshem per call center, zyra dhe biznese te ndryshem., 503 M2, Property ID : 4281092 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
12,00 euro/m²

DYQAN ME QERA RRUGA E DIBRES PRANE KOMISARIATIT TE POLICISE NR. 4 NE TIRANE (ID 4271238 )

Rruga e Dibres, Rruga Aleksander Moisiu | 510 M2 | 3.000 Euro

Prane Komisariatit Nr. 4 te Policise, jepet me qera ambjent komercial, bosh, kati 0 me siperfaqe 260 m² i ndare ne 2 ambjente, kati 1 me siperfaqe 250 m² open space, punimet e brendshme jane moderne, shkalle te brendshme, sistem aspirimi, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloje aktiviteti si Show Room, Dyqane, Zyra, Klinika …. etj., 510 M2, Property ID :4271238 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
3.000,00 euro
)