Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA 5 MAJI

Prane Tregut | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambient komercial tek 5 Maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, me fasade xhami. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja., 300 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
800,00 euro/muaj

KODER KAMEZ

AFER KARBURANT "DAKU" | 15 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ambient (garsoniere), me te gjitha kushtet e pershtatshme per zyre noterie, avokati, berber, riparim kepucesh, etj., 15 M2

Botuar më 03/12/2020
10.000 leke

TE ZOGU I ZI

Prane Rrethrrotullimit | 70 M2 | 500 Euro

Jepen me qera ambjente biznesi me siperfaqe 70 m2,me 2 dhoma, 1 tualet dhe disa ambjente edhe me ballkon. Zyrat ndodhen ne katin e 2,3,4 dhe te 5 te nje pallati te ri me qellim biznesi, buze rruges kryesore. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj., 70 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

Prane Mullirit te vjeter | 124 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient komercial dubleks me nje siperfaqe totale prej 124 m2. Ambienti gjendet ne katin 0 dhe katin 1 te nje pallati te ri. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte i pershtatshem percfaredolloj biz, 124 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
1.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE PETRO NINI

Petro Nini | 70 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambient komercial te Petronini me siperfaqe totale 70 m2. Njesia eshte e pozicionuar në katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne dy dhoma dhe 1 tualet. Punimet jane nga me cilesoret dhe jepet me qera ne gjendjen sic paraqitet ne foto. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh, 70 M2, 1 ambjent, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500 - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
550,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane Karburantit | 145.82 M2 | 146.000 Euro

Shitet ambjent te Myslym Shyri ne katin 0 te nje ndertese 3-katesh me siperfaqe totale 145.82 m2. Momentalisht eshte Karaoke dhe eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene bar kafe, lokal nate, zyra, dyqan, qender estetike, klinike mjekesore etj. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin tuaj., 145.82 M2, 1 ambjent, totali i kateve 3, 1 banjo, bosh - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
146.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Prane Ish Adidasit | 56 M2 | 125.000 Euro

Okazion!!! Shitet Ambient Biznesi buze rruges kryesore ne kryqezim. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar 9-katesh. Punimet jane nga me cilesoret, duke nisur nga termoizolimi, dhe rrethimi me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene zyra, dyqan, qender estetike, klinike etj., 56 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
125.000,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE KINEMA AGIMI ID-968

Pallatet Agimi | 60 M2 | 330 Euro

Jepet ambjent biznesi me qira te Bulevardi Bajram Curri, afer Kinema Agimi. Ka nje siperfaqe prej 60m2. Eshte ne rruge kryesore dhe ndodhet ne katin -1. Ambjenti eshte i mirembajtur dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh biznesi. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka ndricim dhe jepet bosh., 60 M2, kati -1, bosh, Per me shume informacione dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500 - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
330,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA VASO PASHA ID-969

Blloku | 35 M2 | 600 Euro

Jepet me qira ambjent biznesi. Ndodhet ne Rrugen Vaso Pasha. Ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe ndodhtet ne katin 0. Ndodhet buze rruge dhe ka fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ka sistem ngrohjeje me kondicioner dhe ka ndricim.Per me shume informacion dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500., 35 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
600,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA MINE PEZA ID-970

Mine Peza | 22 M2 | 260 Euro

Jepet me qera ambient biznesi te rruga Mine Peza me nje siperfaqe totale prej 22 m2. Ambienti gjendet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per aktiviteteve te ndryshme biznesi. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivitete te ndryshme, eshte i investuar, ka fasad xhami e cila te jep mundesi reklamimi ., 22 M2, 1 banjo, bosh - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
260,00 euro/muaj
)