Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FIER

ne unazen e Fierit buze rruge | 900 M2 | 1000000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Ambjente
Fier, ne unazen e Fierit buze rruge, 900 M2, 1.000.000 euro
2 ambjente
Përshkrim

Shitet objekt-bisnes me hipoteke, 2 katesh,eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore dhe cfaredolloj biznesi tjeter, 900 M2, 2 ambjente

1.000.000,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)