Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SELVIA, PERBALLE SUPERMARKET SHPAR DHE UNIVERSITETIT ALDENT,

me pamje nga rruga (Selvia) | 120 M2 | 7 Euro

Jepet me qera ambient, 120 M2, kati 2, Me mundesi zgjerimi dhe per hapesire me te madhe. Çmimi

Botuar më 27/09/2020
7,00 euro/m²

ASTIR,

PRANE VILES L | 400 M2 | 1.500.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 400 M2, kati 2, pershtatet per Call - Center, klinik dentare, Spa, qendra masazhi

Botuar më 27/09/2020
1.500.000 leke

TEK BULEVARDI ZOGU I

shitet bodrum | 72 M2 | 60.000 Euro

SIP, 72 M2, MUNDESI PER TU NDRRUAR ME SHTEPI

Botuar më 25/09/2020
60.000,00 euro

SHITET: OBJEKT BIZNESI 4 KT: FASONERI /LUSHNJË.

Lushnjë | 3.000 M2 | 600.000 Euro

Objekti ka një sip ndërtimi prej 3000 m2 ndërtimi dhe trualli prej 1800 m2. Ka funksionuar fasoneri, aktualisht e gatshme për gjendje pune, me pajisje dhe makineri, kapaciteti bazës puntore deri më 200 persona.??Oborr i shfrytëzueshëm, mundësi parkimi .??Vendndodhja e objektit ka akses shumë të mirë vendndodhje, siguri maksimale, 3.000 M2, totali i kateve 4, gjendja: shume e mire, Me çertifikatë pronësie/ i rivlerësuar.

Botuar më 25/09/2020
600.000,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 36 M2 | 58.000 Euro

Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre,klinika,dyqan etj. Aktualisht me qera afatgjate. Me dokumenta te rregullta hipotekore, 36 M2, kati 3

Botuar më 25/09/2020
58.000,00 euro

ISH AMBASADA JUGOSLLAVE

Rruga e Durresit | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet ambient biznesi, I pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. Ndodhet ne 1 pallat ekzistues , me hipoteke te rregullt, 86 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 25/09/2020
75.000,00 euro

ISH AMBASADA JUGOSLLAVE

Rruga e Durresit | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet ambient biznesi, I pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. Ndodhet ne 1 pallat ekzistues , me hipoteke te rregullt, 86 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 25/09/2020
75.000,00 euro

RR. MYSLYM KETA

tek Kafe Lavazza | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2

Botuar më 25/09/2020
1.000,00 euro

TEK PARLAMENTI

Tek Parlamenti | 105 M2 | 350 Euro

ZYRE OSE APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK QENDRA TOPTANI ,rreth 150 m larg saj.Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes gje qe ben te mundur te gjitha lehtesirat e mundshme qe te ofron zona ,si shkolla supermarkete stacione autobuzash lulishte etj.Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi me ballkon secila dhome , guzhina me nje ballkon te vogel , korridori i vogel si dhe tualeti me dritare., 105 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA BUDI

Rruga Budi | 60 M2 | 400 Euro

Ambjenti është i pozicionuar pranë Rrugës Budi, Tiranë.Informacion mbi Ambjentin:• Sipërfaqja: 60 m2.• Lartësia 4 m.• Kati 0.• 1 Tualet.• Kubaturë e rregullt.• Hapësirë e bollshme.• Fasadë xhami.• Buzë rruge.• Gjendja shumë e mirë.• E përshtatshme për biznese të ndryshme.Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2020
400,00 euro/muaj
)