Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRESK, RRUGA MUHEMED DELIU

Prane shkolles 9 vjecare Qesarak. | 127 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut. siperfaqe banimi 118 ndersa totale 127, 127 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Botuar më 06/12/2022
89.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durrsit | 96 M2 | 500 Euro

Ofrohet me qira apartament 3+1, ne Rrugen e Durresit. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvillluar dhe e frekuentuar duke marr ne konsiderate qe eshte shume prane Qendres. Apartamenti eshte i ndare ne nje sallon ndenje me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje dhome te kthyer ne zyre dhe gjithashtu nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 96m2, dhe ndodhet, 96 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
500,00 euro

SHTËPI ME QERA - RRUGA SALI BUTKA-21 DHJETORI

Rruga Sali Butka-21 dhjetori | 136 M2 | 1.000 Euro

Jepet per qera apartament luksoz 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane 21 Dhjetorit. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande prej 30m2. Ndodhet ne kat te 5 te nje pallati te sapo perfunduar.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me markat me prestigjoze, me parket, ndricim me spote., 136 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
1.000,00 euro

* REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 248 M2 | 380.000 Euro

Shitet Super Apartament 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 2.Rezidenca Kodra e Diellit eshte investimi me i mire per te ardhmen e femijeve dhe jetese te shendetshme. Apartamentet ne kete zone dallohen per ndertimet me cilesore ne Tirane,ne ajer të paster, qetesi, gjelberim,shume parqe,larmi sherbimesh,siguri absolute.Per Rezidentet ofrohen keto sherbime: Çerdhe, Kopsht,Shkollë,Super-markete,Farmaci, 248 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Klinika shendetesore,Pishine verore dhe dimerore,Parqe dhe kende lojerash per femije,Vendparkime,etj.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
380.000,00 euro

* PAZARI I RI

Pazari i Ri | 157 M2 | 1.100 Euro

Jepet super Apartament 3+1 me Qira te Pazari i Ri.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe eshte super i mobiluar., 157 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
1.100,00 euro/muaj

APARTAMENT NE SHITJE-TIRANE

Kodra e Diellit | 131 M2 | 160.000 Euro

Apartamenti në shitje ka sipërfaqe totale 131.84m2, sipërfaqe të brendshme 110.79m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 21.05m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi dhe ngrënie, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka orientim nga Perëndimi., 131 M2

Botuar më 06/12/2022
160.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE-TIRANE

Don Bosko | 195 M2 | 175.000 Euro

Ka sipërfaqe 195m2 dhe tipologji 3+1. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, studio, 2 ambjente ndenje, 2 ambjente gatimi, 1 e brendshme dhe 1 e jashtme, 3 dhoma gjumi dhe ballkon. Apartamenti jepet për shitje i mobiluar. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ndodhet në katin e 4 të një godine të mirëmbajtur pa ashensor, 195 M2

Botuar më 06/12/2022
175.000,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 215 M2 | 380.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 te Kompleksi Delijorgji.Kompleksi Delijorgji ndodhet ne nje zone te rehabilituar e cila eshte ndodhet mes Rruges se Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argoni. Orientim me diell gjate gjithe dites.Apartamenti ka investime ekstra shume cilesore., 215 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Disponon Certifikate Pronesie.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
380.000,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 141 M2 | 211.500 Euro

OKAZION!! Shitet Apartament 3+1 te Kompleksi Arlis, Square 21.Pallati eshte ndertim i ri.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argoni. Perfundon pas 18 muajsh., 141 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 06/12/2022
211.500,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE YZBERISHT PRANE KARBURANT ANEL NE TIRANE (ID 4131243)

Yzberisht, prane karburant Anel | 122 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me hipoteke, siperfaqe 122 m², kati 8(jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne ne nje dhome ndenje me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, koridor shperndares te dhomave. Orientim me diell. Shitet 110.000 euro., 122 M2, Property ID : 4131243 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
110.000,00 euro
)