Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

River Residence | 130.5 M2 | 176.175 Euro

River Residence ne unazen e re , shitet apartament 3+1 , me siperfaqe 130.5m2 , ne ka...

Botuar më 05/12/2023
176.175,00 euro

NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT, RRUGA FAIK KONICA SHITET APARTAMENT 4+1+3+2 BALLKONE, 586,000 EURO

prane ish Lion Park | 243 M2 | 586.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit. Ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje, 2 ballkone, korridor nderlidhes me 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Hapsirat e bollshme dhe planimetria optimale e apartamentit apartamentit ofrojne mundesine e ndarjes ne 3 apartamente 1+1. Ofrohet bosh.Viti i ndertimit te pallatit 2010., 243 M2, kati 4, 3 banjo, ashensor, 4 dhoma gjumi, 5 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Jug-Lindje /Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
586.000,00 euro

NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA

Prane Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane | 212 M2 | 355.000 Euro

Shitet apartament 3+1+3+verande i mobiluar 355,000 Euro, Garazhdi 40,000EuroApartamenti ka siperfaqe totale prej 212 m2 dhe verande me siperfaqe 78m2 dhe është i investuar dhe i miremobiluar. Organizohet ne ambient ngrenie, ambient ndenje, 3 dhoma gjumi,3 tualete dhe 1 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te.Zoteron gjithashtu garazhd te mbyllur me qepen elektronik per 2 automjete., 212 M2, kati 2, 3 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ??iperfaqe bruto: 212 ??².??iperfaqe verande 78 ??² ne total.Kati i 2-te teknik ( me ashensor) .Eshte ne proçes hipotekimi.Agjensi Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
355.000,00 euro

NE ZONEN E TUFINES ,, SHITET APARTAMENT 3+1+2, BOSH, 95,000 EURO

Rruga Myslym Keta prane Kafes se Rremes | 119.5 M2 | 95.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e ngrenie, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor . Siperfaqe: 119.5 m², 119.5 M2, kati 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 95,000 Euro. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
95.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT I RI 3+1 ORIENTIMI: LINDJEID PIV 11313 - € 109800

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 109.8 M2 | 109.800 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 93.1 m2Siperfaqe BRUTO: 109.8 m2Kati 2Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: LindjeID PIV 11313 - € 109800, 109.8 M2, kati 02, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 03 dhoma gjumi, 01 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
109.800,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT I RI 3+1

zona: Blloku Ambasadave / Inxh. NdertimitMe vendndodhje https://maps.google.com/?cid=13164295669764690604&entry=gps | 160 M2 | 248.000 Euro

Siperfaqe Neto: 147 m2Siperfaqe BRUTO: 160 m2Kati 2Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me DritareMe hipotekePjeserisht mobiluarKa kondicionerParketProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-Perendim, LindjeID PKB 11325 - € 248000, 160 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
248.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT I RI 3+1

Me vendndodhje https://maps.google.com/?cid=13164295669764690604&entry=gps | 160 M2 | 248.000 Euro

Zona: Blloku Ambasadave / Inxh. NdertimitSiperfaqe Neto: 147 m2Siperfaqe BRUTO: 160 m2Kati 2Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me DritareMe hipotekePjeserisht mobiluarKa kondicionerParketProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-Perendim, LindjeID PKB 11325 - € 248000, 160 M2, 4 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
248.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 3+1

zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 125 M2 | 125.600 Euro

Siperfaqe Neto: 105.5 m2Siperfaqe BRUTO: 125.6 m2Kati 7Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11323 - € 125600, 125 M2, kati 7, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
125.600,00 euro

RRUGA FAIK KONICA PRANE ISH LION PARK, SHITET APARTAMENT 4+1+3+2 BALLKONE, 586,000 EURO

Ne zonen e Rruges se Elbasanit | 243 M2 | 586.000 Euro

Ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje, 2 ballkone, korridor nderlidhes me 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Hapsirat e bollshme dhe planimetria optimale e apartamentit ofrojne mundesine e ndarjes ne 3 apartamente 1+1. Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 243 m²Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et (banim) te pallatit te pajisur me ashensor., 243 M2, kati 4, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Viti i ndertimit te pallatit 2010.Orientimi: Jug-Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
586.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 3+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 109.8 M2 | 1.098 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 93.1 m2Siperfaqe BRUTO: 109.8 m2Kati 1Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11317 - € 109800, 109.8 M2, kati 01, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 03 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
1.098,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 3+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 125.6 M2 | 125.600 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 105.5 m2Siperfaqe BRUTO: 125.6 m2Kati 7Ka Ashensor3 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11323 - € 125600, 125.6 M2, 4 ambjente, kati 7, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
125.600,00 euro
)