Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENTE 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN E BOGDANEVE PRANE SPAR NE TIRANE (ID 4131116)

Rr. Bogdaneve, afer Spar | 152 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament 4+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 152 m² total me Hipoteke, bosh, kati 2 me ashensor,2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 152 M2, Property ID : 4131116 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
180.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE NE ZONEN E PAZARIT TE RI PRANE QENDRES LINCOLN NE TIRANE (ID 4139046)

Pazari i Ri, afer qendres Lincoln, | 90 M2 | 73.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 90 m² (65 m² + 25 m² shtese) me hipoteke, kati 5, bosh, tarrace e izoluar dhe mundesi shfrytezimi te saj, tualet me dritare,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon., 90 M2, Property ID : 4139046 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
73.000,00 euro

QERA, 4231024, APARTAMENT 4+1,KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna Parisit, mbi Autostrade, rruga Shkelqim Fusha | 250 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 4+1 papafingo ne pallat te ri, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, verande, sip. 250 m2, 4 dhoma , 4 tualete, soxhorno te madhe, guzhine, 5 kondicioner, 5 tv, pamje paronamike, garazh i perfshire ne cmim., 250 M2, Properti ID: 4231024 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
600,00 euro

APARTAMENTE 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN E BOGDANEVE PRANE SPAR NE TIRANE (ID 4131116)

Rr. Bogdaneve, afer Spar | 152 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament 4+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 152 m² total me Hipoteke, bosh, kati 2 me ashensor,2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 152 M2, Property ID : 4131116 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
180.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer Kristal Center | 164 M2 | 169.000 Euro

Apartament me siperfaqe bruto 164m2, 158m2 neto, kurbature e rregullt, e organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 koridore, ambient gatimi i vecuar, 2 ballkone,, 164 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 25/02/2021
169.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer Kristal Center | 164 M2 | 169.000 Euro

Apartament me siperfaqe bruto 164m2, 158m2 neto, kurbature e rregullt, e organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 koridore, ambient gatimi i vecuar, 2 ballkone,, 164 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 25/02/2021
169.000,00 euro

ISH EKSPOZITA

Prane Rruges Kryesore | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent (4+1) me hapsira te bollshme dhe ndricim natyral gjate gjith diten , per aktivitete te ndryshme biznesi, 140 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh

Botuar më 25/02/2021
500,00 euro/muaj

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TE RRUGA KOSOVAREVE PRANE BIG MARKETIT NE TIRANE (ID 4131097)

Komuna e Parisit, te Rruga Kosovareve | 135 M2 | 157.900 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me Hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim., 135 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
157.900,00 euro

OKAZZION!! DUBLEKS 3+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2 NE TIRANE (ID 4131117)

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 110 M2 | 123.000 Euro

Shitet Apartament Dubleks 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 110 m² (100 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar ne menyre bashkekohore,2 tualete, ballkon, orientimi me diell.Kati i pare eshte i organizuar me soxhornon, kuzhina si me vete, tualet, ballkon.Kati i dyte eshte i organizuar me 2 dhomat e gjumit, studio, tualet.Shitet bashke me mobilimin., 110 M2, Property ID : 4131117 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
123.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN ZONJA CURRE NE ZONEN E TREGUT ELEKTRIK NE TIRANE (ID 4139045)

Ne rrugen Zonja Curre ne zonen e tregut Elektrik | 107.4 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 3+1, siperfaqa 107.4 m², me hipoteke, kati 2 ne pallat ekzistues, tualet me dritare, ballkon, kuzhine me vete, koridor ndares per dhomat, i rikonstruktuar dhe mobiluar. Orientim me diell.Cmimi 79000 Euro i diskutueshem., 107.4 M2, Property ID : 4139045 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
79.000,00 euro
)