Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBI SHKOLLEN E BALETIT TEK TREGU I FRUTA PERIMEVE

Shkolla e Baletit | 132 M2 | 120.000 Euro

Ne Tirane prane Shkolles se Baletit SHITET apartament me siperfaqe totale 132 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 1 tualet dhe 2 ballkone.Eshte i paisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 120.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 132 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
120.000,00 euro

RR. PANAJOT PANO

qyteti i nxenesve tek spitali amerikan | 110 M2 | 35.000 Leke

Shitet jepet me qera, 110 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar

Botuar më 25/02/2020
35.000 leke

QENDER

pas Ministrise Drejtesise | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 110 m², Bosh, me K/Bufe, 2 tualete, ballkon. Jepet edhe per Zyra., 110 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 25/02/2020
300,00 euro

BRRYLI

në afërsi të Maternitetit të Ri | 109 M2 | 300 Euro

Orientimi jug, ashensor, i investuar, kubature e rregullt, 109 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
300,00 euro/muaj

PRANE QENDRES

Posta Qendrore perballe Bankes Se Shqiperise | 120 M2 | 420 Euro

Jepet apartament 3+1 i arreduar me cdo gje moderne dhe cilesore pallat ekzistues kati 3 cdo gje e restauruar nga e para 3 dhoma gjumi sistem chiller, 120 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
420,00 euro/muaj

FRESKU

Fresku , Rruga Muhamet Deliu | 111 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu.Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja e apartamentit: 111.4 m2• Kati i 5 banim• Orientim lindje-perëndim• Me hipotekApartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.Cilësime të tjera:• Ndërtim i ri e cilësor• I mobiluar• Me ashensorPër ta vizituar na kontaktoni!, 111 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
69.000,00 euro

LAPRAKE

perballe Fushes se Sportit | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 25/02/2020
300,00 euro

NE RRUGEN E KAVAJES

perballe me Pallatet Delijorgji | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 3+1, 120 M2, kati 9. Pallat i ri. Apartament i kompketuar totalisht. Punime shume cilesore.

Botuar më 25/02/2020
400,00 euro/muaj

TEK QENDRA KRISTAL

shitet apartament + 2 garazhde | 162 M2 | 199.000 Euro

3+1+2 tualete +verande, 162 M2, +60 m² verande. Kati 2. Pallat i ri me hipoteke. Ndertim i vitit 2016. Punime shume cilesore. Pozicioni jug.

Botuar më 25/02/2020
199.000,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 125 M2 | 193.750 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 25/02/2020
193.750,00 euro
)