Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK RRUGA E KAVAJES

tek Zonja e Keshillit te Mire | 90 M2 | 80000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Tek rruga e Kavajes, tek Zonja e Keshillit te Mire, 90 M2, 80.000 euro
I mobiluar, kati 5
Përshkrim

Shitet 3+1, 90 M2, kati 5, i mobiluar, pallat ekzistues, me hipoteke, uje dhe drita 24 ore

80.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)