Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Qendres | 125 M2 | 600 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 te Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Me garazh te perfshire ne cmim. Ka hapesira te bollshme., 125 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 22/09/2020
600,00 euro

LIQENI THATE

Liqeni Thate | 115 M2 | 150.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar totalisht menyre luksoze dhe me te gjitha punimet ekstra, me Hipoteke, me ashensor, pamje te lire nga liqeni, i gjithi me parket, sistem chiller, TV plazme i harkuar 55 polsh samsung, kundra bufe e markes Veneta Cucine (10,000 euro), elektroshtepiaket Teka, tavolina ngrenies Caligaris, kendi dhe karriget Vip Saloti,, 115 M2, 4 ambjente, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, www.dreamalbania.al

Botuar më 22/09/2020
150.000,00 euro

LAGJJA NR. 1, VOLLGA DURRES

Lagjja nr. 1, Vollga Durres | 156 M2 | 156.000 Euro

Shitet apartament ne Durres te Vollga.3+1Siperfaqe 156m². Cmimi 1000€/m². Kati 7, Me ashensor. 3 dhoma gjumi. Sallon, Kuzhine, 2 banjo, 2 ballkone. Me pamje mahnitese nga deti dhe punime cilesore dhe bashkekohore.Me dokumenta te rregullta pronesie., 156 M2, 4 ambjente, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 22/09/2020
156.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

Botuar më 22/09/2020
165.048,00 euro

FRESK

Prane Big Market | 125 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 3+1 prane Big Market ne Fresk. Ndodhet ne katin e 5, te fundit, te nje pallati te ri me ashensor. Ka 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe tualet., 125 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 22/09/2020
100.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU PARE

OKAZION | 156 M2 | 199.680 Euro

Shitet Apartament 3+1 ( ne pallat te ri ), siperfaqe 156.5 m2 me Hipoteke, kati 7 banim me ashensor ( nuk eshte kat i fundit ), ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur me cepen 15 m2 me Hipoteke ne katin -1 poshte pallatit ( i aksesueshem me ashensorin e pallatit ), e mobiluar, orientim me diell, 4 min larg qendres, 156 M2, ID: 4131187

Botuar më 22/09/2020
199.680,00 euro

GARDA

Tirana Bank | 107 M2 | 134.000 Euro

Shitet apartament 3+1 te Garda , ka organizim shume te mire te ambienteve, hyrje totalisht e rikonstruktuar, orjentim jug-lindje, me hipoteke te rregullt, ndodhet ne katin e 5 (i fundit ), 107 M2, 6 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 22/09/2020
134.000,00 euro

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 140 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit .Apartamenti eshte 140m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh , 1 kuzhine ,3dhoma gjumi,2 tualete ku njeri tualet eshte me dritare ,1 koridor qe ben ndarjen e ambjenteve , 2 ballkone . Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara, 140 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/09/2020
140.000,00 euro

DON BOSKO

afer shkolles Qazim Turdiu | 115 M2 | 350 Euro

Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 115 m2, kati i 8 me ashensor, i mobiluar, me kondicioner. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, orientim me diell., 115 M2, 1 banjo

Botuar më 22/09/2020
350,00 euro

RING CENTER, ZOGU I ZI

Tirana Ring Center | 128 M2 | 900 Euro

Tek pallati i "Ring Center" jepet me qira apartament 3+1+2. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave te gjumit. Zona ne te cilen ndodhet pallati ka pothuajse te gjithe facilitetet e mundeshme per nje jetese komode., 128 M2, 3 ambjente, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/09/2020
900,00 euro/muaj
)