Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SUPER OKAZION! TEK KODRA E DIELLIT

shitet | 136 M2 | 73.000 Euro

Apartament 3+1+2 tualete. Sip, 136 M2, kati 2. Pallat i ri ne proces hipotekimi.

Botuar më 29/05/2020
73.000,00 euro

NE BLLOK

Okazion!!! Prane Piceri Eres | 200 M2 | 320.000 Euro

Shitet apartament duplex i organizuar ne 3+1+ kuzhine gatimi me vete+ 3 tualete+ gardarope, 200 M2, + 60 m2 verande. kati 3 dhe 4. Pallat i ri, rezidence me 4 kate( pa ashensor).Me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore. Me oxhak funksional.Vend parkimi te garantuar.

Botuar më 29/05/2020
320.000,00 euro

PORCELAN

Porcelan | 154 M2 | 115.000 Euro

Kompozimi ne fasade eshte projektuar duke perdorur elemente te drejte te cilet diferencohen nga njeri tjetri me ane te ngjyrave dhe materialeve te perdorura. Jane perdorur dritare te larta te cilat i japin ambienteve me shume drite dhe nje pamje te mire te natyres, 154 M2, kati 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi

Botuar më 29/05/2020
115.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

100 metra perballe Xhamise se Tabakeve, pallat ekzistues me tulla | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, Me hipoteke dhe e rivleresuar. Shume e sigurte edhe nga termeti. Ka nevoje per nderrim te dyerve te brendeshme dhe lyerje. Nuk diskutojme cmimin. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 29/05/2020
85.000,00 euro

RR MYSLYM SHYRI

pas Karburantit Kastrati, pallati i OSHEE | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Pjeserisht i mobiluar dhe i pershtatshem per zyra. Me vendparkimi ne garazh

Botuar më 29/05/2020
600,00 euro/muaj

RR MYSLYM SHYRI

Pas karburantit Kastrati | 150 M2 | 650 Euro

Hepet me qera 3+1, 150 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, 3 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Ambjent i pershtatshem per zyre. Vendparkimi ne garazh

Botuar më 29/05/2020
650,00 euro/muaj

SELITE

prane Universitetit Marlin Barleti | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 130 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ujë-drita 24 orë.

Botuar më 29/05/2020
35.000 leke

RR. QEMAL STAFA

tek ish Profarma | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
23.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

perballe shtypshkronjes Demokracia, ne pallat ekzistues | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, i mobiluar, hyrje e sapo rikonstruktuar.

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke

RR. "DON BOSKO",

jepet me qera | 118 M2 | 400 Euro

3+1 (organizohet ne: sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi), 118 M2, kati 5, 2 banjo, 1 ballkon, Vendodhja e ketij ap. ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese mjaft komode. Totalisht i arreduar me te gjitha detajet.

Botuar më 29/05/2020
400,00 euro
)