Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI NE SHITJE - KODRA E DIELLIT

PAS ELEONORES | 210 M2 | 175.000 Euro

Papafingo ne katin e peste dhe te gjashte, me certifikate pronesie, me nje siperfaqe te bollshme, panoramike e kendshme e te gjithe zones, pa ashensor., 210 M2, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
175.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - RRUGA VLLAZËN HUTA

pranë Ambulancës Iraniane | 115 M2 | 129.000 Euro

Shitet apartament 3+1 pranë Ambulancës Iraniane. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipe¨rfaqe 115 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori shpërndarës, ambjenti i ndenjies, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar., 115 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/11/2021
129.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

90 M LARG OXHAKUT | 92 M2 | 67.000 Euro

Apartament 3+1 me orientim nga Mali i Dajtit, ne pallat ekzistues, e mobiluar,dhome ngrenie, aneks, korridor, depo, totalisht e rikonstrukturuar. Me hipoteke, e rivleresuar, 92 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
67.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

90 M LARG OXHAKUT | 92 M2 | 67.000 Euro

Apartament 3+1 me orientim nga Mali i Dajtit, ne pallat ekzistues, e mobiluar,dhome ngrenie, aneks, korridor, depo, totalisht e rikonstrukturuar. Me hipoteke, e rivleresuar, 92 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
67.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

PRANE SHKOLLES TURDIU | 125.5 M2 | 135.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire ne pallat te ri me mobilim modern, me hipoteke. I pajisur me 2 ballkone, me kondicioner ne cdo dhome, ne katin e 6 te pallatit me ashensor., 125.5 M2, 4 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
135.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE URES SE TABAKEVE , NE TIRANE (ID 4231187)

Rr. Elbasanit, afer Ures se Tbakeve | 130 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore luksoze mobilim i ri i pa perdorur, Guzhine me vete , sallon ngrenje me vete . Siperfaqe 130 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, 2ballkon, orientim me diell,me tavan te varur. Me system ndricimi Led. Cmimi 600 Euro., 130 M2, Property ID :4231187 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
600,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - DON BOSKO

Pas Vizion Plusit | 180 M2 | 300 Euro

Tek Don Bosko ,pas Vizion Plusit jepet me qera apartament me siperfaqe 180 3+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore , i ndodhur ne katin 1-re te nje vile me dy dalje .Apartamenti organizohet nga nje ambjent ngrenie dhe ndenje 3 dhoma gjumi ,1 ballkon ,1 tualet .Pranohen vetem familjare .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçareÇmim : 300 €uro ., 180 M2, kati 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti lirohet me 21 Nentor 2021 . Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit : AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 29/11/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN IRFAN TOMINI PRANE KOPESHTIT 4 STINET NE TIRANE (ID 4139075)

Ne rrugen Irfan Tomini prane kopeshtit 4 Stinet | 127.5 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 4+1 me 2 certifikata pronesie, siperfaqa totale 127.5 m² (59 m² + 68.5 m²), kati 3 ne nje pallat ekzistues parafabrikat(shtesa eshte ndertim me tulla), i gjithi i rikonstruktuar, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i konfiguruar ne nje dhome ndenje, 4 dhoma gjumi (dy prej te cilave jane dhome paradhome), tualet me dritare ajrimi, ballkon, koridor shperndares., 127.5 M2, Property ID : 4139075 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
83.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - RRUGA FERIT XHAJKO

Rruga Ferit Xhajko | 113 M2 | 82.000 Euro

Shitet Dupleks te Rruga Ferit Xhajko. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe prej 113 m2. Njëri kat organizohet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një tualet dhe një ballkon, ndërsa kati tjetër përbëhet dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.Dupleksi ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 113 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 29/11/2021
82.000,00 euro

KOMPLEKSI TURDIU

ish Fusha e Aviacionit | 128 M2 | 106.240 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti jepet ne cmim okazion me 830 euro/m2. Apartamenti ka orientim shume te mire, cka e ben qe te kete diell gjithe diten. Apartamenti eshte 128 m2, sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon si dhe kuzhina eshte e vecuar., 128 M2, kati 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi

Botuar më 29/11/2021
106.240,00 euro
)