Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK GARDA, RR. 'VASO PASHA",

p. 27, sh. 3 | 127 M2 | 152400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Tek Garda, rr. 'Vaso Pasha",, p. 27, sh. 3, 127 M2, 152.400 euro
2 banjo, kati 3
2 ballkone, oborr
Përshkrim

Shitet 3+1, 127 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, oborr, orientim nga Jugu, me pamje te lire nga liqeni. Me hipoteke dhe rivleresim. Kontaktoni ne Whap: 0015083530442. Çmimi

1.200,00 euro/m²

Botuar më 22/11/2020

Telefon
Email
)