Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK BRRYLI,RRUGA ARKITEKT KASEMI SHITET APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR, 150,000 EURO

prane Tirana Bank | 90 M2 | 150000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 3+1 & me shume
Tek Brryli,Rruga Arkitekt Kasemi shitet apartament 3+1+2 i mobiluar, 150,000 Euro, prane Tirana Bank, 90 M2, 150.000 euro
2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 3
1 ballkon
Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe bruto 90 m²,te organizuarne korridor hyres ne ambientin e ndenjes e ngrenies, 2 tualete, 3 dhoma gjumi si dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit ekzistues .Ofrohet i mobiluar . Siperfaqe bruto: 90 m² Orientimi: Jug-Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Çmimi: 150,000 Euro, 90 M2, kati 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

150.000,00 euro

Botuar më 22/02/2024

Telefon
)