Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA PERLAT REXHEPI

Pas Presidences | 145 M2 | 650 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Rruga Perlat Rexhepi, Pas Presidences, 145 M2, 650 euro
2 banjo, bosh, gjendja: e re, kati 2
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 sallon me aneks te mobiluar + 1 depo + 2 banjo me dritare. Apartamenti ka 3 kondizionera. Pallati nuk eshte ne rruge kryesore, ka 2 ashensora dhe ka 1 portier gjate dites. Per call center jepet me 700€, per zyra 650€, per banim 600€ te diskutueshem, 145 M2, kati 2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

650,00 euro/muaj

Botuar më 16/01/2020

Telefon
Email
)