Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI ZOGU I PARE

PRANE MATERNITETIT | 137 M2 | 400 Euro

Me qera ambient biznesi per zyra te ndryshme, organizim i rregullt dhe zone e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, 137 M2, kati 8, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
400,00 euro/muaj

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 200 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira dupleks tek Ura e Tabakeve, Tirane.Dupleksi ka siperfaqe totale 200 m2 dhe eshte i organizuar nga ambienti i ndenjes se bashku me guzhinen, nje dhome, ballkon dhe nje tualet ne katin e pare. Ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire administruar, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, shume afer qendres., 200 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
1.500,00 euro

BLLOK

Bllok | 242 M2 | 340.000 Euro

Apartament ne shitje ne Bllok, Tirane.Apartamenti ka siperfaqe 242 m2, ndodhet ne kati e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti organizohet nga 2 dhoma ndenjeje, nje kuzhine te vecuar, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone edhe 3 tualete.Shitet totalisht i mobiluar.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazhd., 242 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
340.000,00 euro

BLLOK

Petro Nini | 100 M2 | 130.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Gjimnazit Petro NiniApartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, sallon, kuzhine, depo, ballkonApartamenti eshte i mobiluarKati 2Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, e cila ben te mundur qe te jete nje zone me shume mundesi facilitetesh, 100 M2, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 09/04/2020
130.000,00 euro

BLLOK

Bllok | 126 M2 | 550 Euro

Jepet apartament 3+1+2 me qira ne Bllok Shume i pershtatshem per zyra pasi ndodhet ne zemer te TiranesApartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 sallonNjera nga dhomat e gjumit ka ballkon, nje ka tualet dhe dritare ndersa nje eshte vetem me dritare, 126 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 09/04/2020
550,00 euro

BLLOK

Bllok | 120 M2 | 450 Euro

Apartament 3+1+2 me qira ne BllokApartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 sallonNjera nga dhomat e gjumit ka ballkon, nje ka tualet dhe dritare ndersa nje eshte vetem me dritare, 120 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 09/04/2020
450,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 116 M2 | 500 Euro

Apartament 3+2 me vendodhje tek Shkolla e Baletit.Ndodhet ne katin e 2-te me siperfaqe 116 m2.Jepet totalish i mobiluar. Apartamenti dispononm edhe verande.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme., 116 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
500,00 euro

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 130 M2 | 50.000 Leke

Liqeni Thate, Rruga Hamdi Garunja, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 130 m2, kati 1 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, vendparkim. Orientimi me Diell.Jepet me qera 50 000 Leke, 130 M2, 2 banjo

Botuar më 08/04/2020
50.000 leke

LIQENI I THATE

Rruga “Hamdi Garunja” | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 te Liqeni i thate, ka organizim shume te mire te ambienteve, apartamenti ndodhet ne pallat te ti, me ashensor, ka mobilim bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja,, 120 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 08/04/2020
400,00 euro/muaj

ASTIR

Prane “2 rrotontove” | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartament 3+1 ne Astir prane 2 rrotontove, ka organizim perfekt te ambiente, ndodhet ne pallat te ri, i investuar me parket, eshte i paisur vetem me elektro-shtepiake , 4 kondicioner, post parkimi i perfshir ne cmim, 115 M2, 6 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 08/04/2020
35.000 leke/muaj
)