Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 800 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Rruga Hamdi Sina,, Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate, 210 M2, 800 euro
5 ambjente, 3 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, kati 5, ashensor
3 ballkone, verande
Përshkrim

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster.

800,00 euro

Botuar më 07/11/2019

Telefon
)