Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165048 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Rruga Elbasanit, prane Filologjikut, 156 M2, 165.048 euro
Përshkrim

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

1.058,00 euro/m²

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)