Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA E PARISIT

KIKA 1 | 140 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament i madh ME HIPOTEKE, me siperfaqe 140 m2 tek Komuna e Parisit me cmi...

Botuar më 10/09/2019
115.000,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

Prane shkolles "Mihal Grameno" | 178 M2 | 178.000 Euro

Shitet apartamenti ne katin e 3-te, i mobiluar plotesisht, me letra te rregullta, ndertesa eshte 5 kateshe, cdo kat eshte e perbere nga nje hyrje te vetme., 178 M2, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
178.000,00 euro

DON BOSKO

tek kompleksi Fiore di Bosko, | 132 M2 | 108.240 Euro

Shitet 3+1, me dy banjo, gardarob, 132 M2, kati 3, punime cilesore me termoizolim

Botuar më 19/09/2019
108.240,00 euro

TEK RRUGA E ELBASANIT

100 metra prane Xhamise Tabakeve. 5 minuta ne kembe nga Qendra e Tiranes | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke. Pallat ekzistues me tulla. Nuk bashkepunoj me Agjensite Imobilare

Botuar më 19/09/2019
85.000,00 euro

LIQENI I THATE

Prane Bar Restorant Vellezrit Peti | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, 120 M2, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ka edhe nje garazh makine. Garancia 1 qera mujore. Preferohen te huaj. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 19/09/2019
500,00 euro/muaj

TEK KLINIKA EUROPIANE E SYRIT

100 m ne hyrje te rruges Komuna e Parisit | 144 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 144 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 19/09/2019
450,00 euro

SHESHI WILSON MBAS POSTES 8

Sheshi Wilson mbas postes 8 | 270 M2 | 380.000 Euro

Ne Tirane prane Sheshit Wilson mbas Postes 8 SHITET ap 4+2+3+4+Garazhd me sip totale 270 m2. Ap ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe ka 4 dh. gjumi, 2 dhoma pritjeje, kuzhine gatimi dhe ngrenie me vete, 3 tualete ,4 ballkone dhe 1 garazhd i mbyllur.Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.Mundesi ndarje ne 3 apartamente.Cmimi 380.000 euro.Info Cel.0684109062. onlineprona@gmail.com, 270 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 12, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/09/2019
380.000,00 euro

BRRYLI

Brryli | 84 M2 | 80.000 Euro

3+1, me hipoteke, i investuar, kubature e rregullt, 84 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, korridor shperndares

Botuar më 18/09/2019
80.000,00 euro

KRYQEZIMI 21 DHJETORIT

MBRAPA DIAMOND DENTAL | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar

Botuar më 18/09/2019
400,00 euro

RR. KONGRESI I MANASTIRIT

tek Oxhaku | 120 M2 | 36.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 2, mbi dyqane, 2 tualete, dhome tharje, e mobiluar

Botuar më 18/09/2019
36.000 leke

21 DHJETORI

21 dhjetori | 127 M2 | 420 Euro

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ndodhet te 21 Dhjetori, ne nje pallat te mirembajtur me ashensor.Organizohet ne soxhorno se bashku me kuzhinen, dhome matrimoniale, dy dhoma gjumi te tjera, dy tualete dhe nje ballkon.Ofrohet per familjare dhe studente., 127 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 18/09/2019
420,00 euro/muaj