Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.FAIK KONICA

perballe Petro Nini | 126 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 126 M2, kati 10, ashensor, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
500,00 euro

BLLOK

Tiranë | 115 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3+1, pallat me tulla te kuqe , me vendodhje ne zone elitare ,gjithashtu ofron shume sherbime si publike edhe private te nevojshme per jetesen. Organizim interesant dhe i rehatashem i ambienteve , organizuar ne ambient gatimi , sallon ndenje , korridor i bollshem qe ben shperndarjen ne dhomat e gjumit dhe tualet , ballkon i bollshem.Dritë dhe mdriçim natyral., 115 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

RR. TODI SHKURTI

500m siper Shkolles se Baletit, pallati tek Britaniku Fitness | 126 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 126 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, 3 dhoma gjumi

Botuar më 02/07/2020
450,00 euro/muaj

HAMALLAJ

Prane rezidences Vala Mar. | 500 M2 | 80.000 Euro

Shitet banese 2 kateshe me toke 500m2. Me hipoteke., 500 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/07/2020
80.000,00 euro

LIQENI I TIRANES, PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK

Liqeni i Tiranes, prane Kopshtit Zologjik | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 140 m², kati i 5 me ashensore, koridor, 2 tualete me dritare, kondicione, 2 ballkone, orientim me diell, pamje fantastike nga Liqeni dhe Kopshti Zologjik., 140 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231155

Botuar më 02/07/2020
500,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

prane Ambasades Greke, rruga e Kavajes | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 4+1, 120 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar, kondicioner

Botuar më 01/07/2020
500,00 euro

RR. HAMDI SINA

Liqeni i Thate | 190 M2 | 190.000 Euro

Shitet 4+1 planimetri te rregullt dhoma e ndenjes me oxhak, 190 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, bosh, 1000 € / m2

Botuar më 01/07/2020
190.000,00 euro

RR ABDYL FRASHERI

Shume prane Presidences | 100 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ne zemer te Bllokut , Shume prane me Presidencen , prane Librit universitar eshte nje mundesi e shkelqyer investimi

Botuar më 01/07/2020
150.000,00 euro

SUPER OKAZION! NE YZBERISHT

Tek KMY | 162.4 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete+ verande, 162.4 M2, Kati 7 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore

Botuar më 01/07/2020
85.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LAGJIA APOLLONIA, RRIGA JAKOV XOXA,FIER

Shitet apartament 3+1+2 te Lagjia Apollonia, Rruga Jakov Xoxa, Fier | 192 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 te Lagjia Apollonia, Rruga Jakov Xoxa, Fier. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje ndertimi te ri, me ashensor , te mireadministruarOrganizohet: sallon ndenie se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me dalje nga dy dhoma.Ka nje siperfaqe totale prej 192 m2 dhe siperfaqe neto 176 m2.Orientim J-L. Me Hipoteke. I mobiluar, 192 M2, kati 7, ashensor

Botuar më 01/07/2020
110.000,00 euro
)