Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA E PARISIT

rrruga : Medar Shtylla pallati perballe lulishtes tek kafe tradita , pallati 30 | 144.5 M2 | 160.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 144.5 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 27/02/2020
160.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

sa kalon Vision plus pas Hotel Ferrari | 140 M2 | 1.000 Euro

Apartament 3+1 kati pare mbi dyqan i pershtatshem per klinika ose zyra. Ambjente te medha dhe komode, 140 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/02/2020
1.000,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Afer ures se Selites | 132 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me 2 tualete + 2 ballkone te ura e selites . Orientim Lindje - Perendim . I pa bobiluar . 833euro per m2 . 132m2 te brendeshme ne hipotek, 132 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/02/2020
110.000,00 euro

TEK ZONJA ÇURRE

prane tregut Elektrik | 105 M2 | 73.500 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke

Botuar më 27/02/2020
73.500,00 euro

LAPRAKE,

ne zone te mire | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1+dyqan, 100 M2, e mobiluar dhe kompletuar. Me hipoteke.

Botuar më 27/02/2020
100.000,00 euro

TE MINISTRIA KULTURES KINOSTUDIO

shitet 3+1 | 168 M2 | 95.000 Euro

Apartamenti organizohet perkatesisht: nje sallon ndenje, nje ambjent gatimi, tre dhome gjumi, nje tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe, 168 M2, kati i peste pallat i ri me ashensor.Per me teper informacion kontakto:

Botuar më 27/02/2020
95.000,00 euro

RR. “MYSLYM SHYRI”,

prane Albtelekomit dhe Gjykates se Larte | 125 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 125 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, hyrje totalisht e mobiluar dhe kompletuar, shtruar me parket. Orientim nga Lindje – Jug, sistem ngrohje ftohje.

Botuar më 27/02/2020
600,00 euro

RR. SULEJMAN PASHA

mbrapa Piazes | 125 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 125 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/02/2020
500,00 euro/muaj

VLORE

Rruga e vjeter nacionale Fier-Vlore | 75 M2 | 2.500.000 Leke

Shitet shtepia private 3+1+A, 75 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2020
2.500.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

prane Punishtes se Pastave, | 90 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, kati II, 90 M2, me hipoteke.

Botuar më 26/02/2020
100.000,00 euro
)