Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
RR. "MINE PEZA",, prane kafe Glow,, 104 M2, 85.000 euro
2 banjo, kati 2
Përshkrim

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

85.000,00 euro

Botuar më 09/10/2019

Telefon
)