Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 4+1 RRUGA E DURRESIT MBAS DREJTORISE SE SIGURIMEVE SHOQERORE

Rruga e Durresit mbas Drejtorise se Sigurimeve Shoqerore | 129 M2 | 114.000 Euro

Në Tiranë pranë rrugës së Durrësit mbas Drejtorisë së Sigurimeve Shoqërore S...

Botuar më 13/06/2021
114.000,00 euro

OKAZION APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN TEFTA TASHKO KOCO, PRANE SHKOLLES ISMAIL QEMALI NE TIRANE (ID 4139049)

Ne rrugen Tefta Tashko Koco, prane shkolles Ismail Qemali, | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 4+1, siperfaqa 91.8 m² (83.8 m² me dy certifikata pronesie, dhe 8 m² shtese e brendeshme nga sheshpushimi pallatit), kati 4 ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, 2 tualete, 2 ballkone, hyrje me 2 dyer(e pershtatshme per tu ndare ne 2 apartamente). Shitet bosh.Cmimi 85000 Euro, 91 M2, Property ID : 4139049 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
85.000,00 euro

KOMPLEKSI TURDIU

ish Fusha e Aviacionit | 138 M2 | 113.000 Euro

Okazion 817 euro/m2. Apartament 3+1 per Shitje. Vetratat jane termike prej alumini dhe dopio xham. Pajisjet hidrosanitare jane inkaso. Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese kundra akustikes ne mes me trashesi 5 cm. Ashensoret jane te markes Schindle. Kompleksi ne momentin e zgjedhjes se parketit, pllakave si dhe dyerve., 138 M2, kati 7, 1 banjo, 3 dhoma gjumi

Botuar më 21/06/2021
113.000,00 euro

LIQENI I THATE

Te Kompleksi FZ | 100 M2 | 126.000 Euro

Apartament ne shitje 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 100 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 21/06/2021
126.000,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES (ID 4281102).

Ne Autostraden Tirane-Durres | 500 M2 | 1.200 Euro

Jepet magazine me qera, siperfaqja e magazines 500 m² ndersa siperfaqja e sheshpushimit 1700 m², kat i 1 perdhe, open space, lartesi 5.5 metra, 2 tualete, bosh, ambjent per zyre, e pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti biznesi.Cmimi 1200 euro., 500 M2, Property ID : 4281102 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
1.200,00 euro

JEPET AMBJENT ME QERA PER ZYRA TE RRUGA FERIT XHAJKO (ID 4261556)

Te rruga Ferit Xhajko | 165 M2 | 100.000 Leke

Jepet ambjent me qera per zyra,siperfaqja 165 m², open space, pallat i ri buz rruge ,i pershtatshem per biznese te ndryshmecmimi:100000 lek, 165 M2, Property ID : 4261556 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
100.000 leke

JEPET ME QERA 3+1 NE RRUGEN ASIM VOKSHI

, Perball Ministrise Se Arsimit. | 100 M2 | 400 Euro

Me siperfaqe 100m². Kati i 3 i nje vileOrganizohet: • Salloni dhe Kuzhina jan te ndare• 3 dhoma • 1 tualet• 1 korridor Ofrohet:• I mobiluar• Me pllaka• Ne gjendje shume te mire • Zone e mire dhe e qeteCmimi 400 Euro / muaj+ 1 garanci ID ET 041, 100 M2, kati 3, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 21/06/2021
400,00 euro/muaj

5 MAJI

ruge kryesore | 121 M2 | 102.500 Euro

Apartament 3+1 i mirorganizuar, 121 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, bosh

Botuar më 21/06/2021
102.500,00 euro

DUPLEKS KLERINGU 6+1 ME VERANDE PLUS PARKIM NE SHITJE NE DAJT PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4131134)

Ne Dajt prane Big Market, | 402 M2 | 152.730 Euro

Shitet dupleks Kleringu me verande plus post parkimi, siperfaqa totale e dupleksit 276.4 m² plus verande siperfaqa 125.7 m², kati 5 ne nje pallat te ri me ashensor. Dupleksi eshte i organizuar ne:Kati 1: 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine me vete, tualet, verandeKati 2: 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 402 M2, Property ID : 4131134 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
152.730,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE QENDER, NE MES TE RRUGES SE KAVAJES DHE RRUGES SE DURRESIT NE TIRANE (ID 4231212)

Ne Qender, ne mes te rruges se Kavajes dhe rruges se Durresit | 125 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 125 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete(njeri me dritare), 2 ballkone, orientim me diell., 125 M2, Property ID : 4231212 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
650,00 euro

JEPET ME QERA 4+1 NE RRUGEN HAMDI SINA

tek kompleksi Gjelberimi ne liqenin e that. | 210 M2 | 900 Euro

Me siperfaqe 210m². Kati i 5 Pallat 5 katshOrganizohet: • Salloni • Kuzhina • 4 dhoma • 3 tualet• 3 ballkone dhe verand Ofrohet:• Pjeserisht i mobiluar• Me pllaka• Ne gjendje shume te mire • Zone e mire dhe e qete• Me pamje nga liqeniCmimi 900 Euro i diskutueshem / muaj + 1 garanci ID ET 037 , KONTAKTO AGJENTIN ELVI, 210 M2, 3 banjo

Botuar më 21/06/2021
900,00 euro
)