Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIRI

3+1 | 126 M2 | 71.000 Euro

Shitet apartament me nje siperfaqe, 126 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 19/05/2020
71.000,00 euro

RR. "5 MAJI"

qendra Concort, | 110 M2 | 7.000 Leke

Kerkohen dy djem per ndarje qeraje, 3+1, 110 M2, kati I shtepi private

Botuar më 28/05/2020
7.000 leke/person

NE RRUGEN NDRE MJEDA

ne nje nga Rezidencat me cilesore | 185 M2 | 170.000 Euro

Shitet apartament duplex me sip, 185 M2, kati 8 dhe 9. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i pabanuar me pare. Pozicioni jug lindje. (mundesi financimi deri ne 70% te vleres)

Botuar më 28/05/2020
170.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

ngjitur me hotel Doro | 114 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 114 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
40.000 leke

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati II banim. Iper shtatshem per banim ose zyra. Cmimi neto pa taksat

Botuar më 28/05/2020
650,00 euro

BULEVARDI ZOGU I-RE

tek banka Intesa Sanpaolo | 138 M2 | 158.700 Euro

Shitet 3+1, kati 12 jo i fundit, me hipoteke, 138 M2, orjentim jug lindje

Botuar më 28/05/2020
158.700,00 euro

UNAZA E RE

tek hotel Roland | 120 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 3+1 i pa banuar me pare vec me bufe, 120 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, 6 muaj parapagim

Botuar më 28/05/2020
29.000 leke

FUNDI I TREGUT ELEKTRIK

prane Kopshtit nen tereza | 85 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartamenti 3+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues e ndodhur prane Tregut Elektrik dhe Kopshtit Nene Tereza. Apartameti eshte i mobilur dhe ndahet ne 1 sallon 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon., 85 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/05/2020
250,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!! TEG

rezidenca Sunrise | 180 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera penthouse 3+1, pjeserisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe cdo gje e re, komplet kati 4, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, lavanteri, 180 M2, + 100m² verande+studio, vendparkim, sistem chiller, ngrohje-ftohje, pamje panoramike, e rrethuar me gjelberim. Privatesi maximale

Botuar më 28/05/2020
1.800,00 euro

TEK FRESKU

RR. DALIP TOPI | 180 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1 ne katin e dyte te nje vile, 180 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
23.000 leke

KODRA E DIELLIT

ne krah te Eleonores | 136 M2 | 108.800 Euro

Shitet 3+1 duplex, 136 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, kati 5 dhe 6,dhome gatimi,holl,garderobe,pa ashensor. ose jepet me qera 400 Euro.

Botuar më 27/05/2020
108.800,00 euro
)